Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Berisha thyen rekordin e vetvetes në not- VIDEO Empty Berisha thyen rekordin e vetvetes në not- VIDEO

Sun 29 Jul 2012 - 17:15
Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, i frymëzuar nga Lojërat Olimpike, ka vendosur një rekord të ri personal në not.Kreu i Qeverisë shqiptare, i cili po kalon të dielën me mbesat dhe nipërit në Dhërmi, ka bërë 141 minuta not në ujërat e mrekullueshme të detit Jon,
kundrejt 132 minutave të një viti më parë. Notimi filloi në orën 9:10 dhe përfundoi në orën 11:31 minuta.“Zëri i detit Jon më tha se ky rekord i ri personal është një ogur i bardhë për fitoren e merituar të zgjedhjeve të 2013”, citon NOA fjalët e kryeministrit.Ndonëse ky rekord i ri është historik për të, Berisha beson se në gusht mund të shënojë një rekord tjetër.

Pushimi në Dhërmi gjate sezonit veror, është kthyer në një ritual pothuajse të përvitshëm për kreun e ekzekutivit të Shqipërisë.

Kryeministri Sali Berisha ka sfiduar vetveten edhe këtë vit në plazhin e Dhërmiut, duke thyer rekordin e vendosur nga vetë ai një vit më parë për qëndrimin sa më gjatë në ujë duke notuar.
Kreu i Ekzekutivit, i cili po pushon në bregdetin e Dhërmiut, ka qëndruar 131 minuta, në ujërat e detit. Ky është një rekord i ri për kryeministrin Berisha, i cili këtë vit ka qëndruar 4 minuta më shumë në ujë, krahasur me vitin e kaluar. Vitin e kaluar ai ka notuar për 127 minuta.

Kryeministri Berisha po pushon në rezidencën qeveritare në Dhërmi.Në vitin 2009, kryeministri Berisha ka qëndruar në ujë vetëm 123 minuta, ndërsa në vitin 2008 kishte qëndruar 120 minuta.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Berisha thyen rekordin e vetvetes në not- VIDEO Empty Re: Berisha thyen rekordin e vetvetes në not- VIDEO

Sun 29 Jul 2012 - 18:41
Message reputation : 100% (1 vote)
o ti thyfsh koken tende gerdalle e vjeter Berisha thyen rekordin e vetvetes në not- VIDEO 2421821043 vafsh ne djallBerisha thyen rekordin e vetvetes në not- VIDEO 320249
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Berisha thyen rekordin e vetvetes në not- VIDEO Empty Re: Berisha thyen rekordin e vetvetes në not- VIDEO

Sun 29 Jul 2012 - 21:44
hec aty sal...kujdes se po na mytesh se na ngel shqipria pa kryeminister
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Berisha thyen rekordin e vetvetes në not- VIDEO Empty Re: Berisha thyen rekordin e vetvetes në not- VIDEO

Sun 29 Jul 2012 - 22:39
I thon burr shteti jo llafe.....
Sponsored content

Berisha thyen rekordin e vetvetes në not- VIDEO Empty Re: Berisha thyen rekordin e vetvetes në not- VIDEO

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi