Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Dhërmi, Alban Dudushi sherr me të dashurën në një lokal Empty Dhërmi, Alban Dudushi sherr me të dashurën në një lokal

Sun 29 Jul 2012 - 21:50
Dhërmi, Alban Dudushi sherr me të dashurën në një lokal Albandudushimetedashuren-200x300Alban Dudushi, moderatori i njohur të Top Channel, ka pasur një inicident me të dashurën e tij aktuale, në Dhërmi teksa është atje për të kaluar pushimet. Ndërsa kanë qenë duke u argëtuar në një lokal në Dhërmi ata kanë filluar të bëjnë fjalë e më pas gjërat janë përkeqësuar. Sipas dëshmitarëve që kanë qenë prezent në atë moment atje thuhet se ata edhe janë “qëlluar” me njëri-tjetrin.
Më pas janë larguar të dy dhe kanë qëndruar me orë të tëra larg njëri-tjetrit. Akoma nuk dihet se sa serioze mund të jetë gjendja megjithëse shpresojmë që gjërat të qetësohet e ata ta gjejnë sërish me njëri tjetrin.
Për Dudushin, kjo lidhje është më seriozja pas divorcit nga gruaja e tij e parë me të cilën ka edhe një vajzë të vogël./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi