Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi

prej Sat 4 Aug 2012 - 16:38
Që të kuptohemi: ndeshjet e volejbollit të plazhit janë ndër më të ndjekurat në Olimpiadë për faktin e thjeshtë: Ka diell, rërë, top dhe femra seksi.Sikur të mos mjaftonte kjo, janë vetë volejbollistët që kujdesen për t’ia shtuar më shumë nxehtësinë garës me përqafimet e tyre.Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 1112Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 1210Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 130Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 134Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 143Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 152Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 162Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 172Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 181Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 221Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 322Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 419Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 517Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 615Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 711Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 89Volejbolli i plazhit është gjithmonë kaq seksi 98Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi