Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Krimi horror që tronditi Gjermaninë Empty Krimi horror që tronditi Gjermaninë

Sat 4 Aug 2012 - 17:15
Krimi horror që tronditi Gjermaninë Sema-300x225Është një krim horror, që ka shokuar shumëkënd në Gjermani. Në mes të Berlinit, mu pranë Sheshit Potsdamer, një 32 vjeçar vret gruan e tij dhe e copëton me thikë. Më pas Orhan S. me thikën në njërën dorë dhe kokën e gruas në dorën tjetër hip në majë të çatisë. Nga aty e hedh kokën e gruas në oborr.

Sikur të mos mjaftonte kjo, gjashtë fëmijët e çiftit (nga mosha 1 deri në 13 vjeç) ishin në banesë në momentin e krimit. Mediat gjermane raportojnë se ai ka bërtitur ‘Allahu akbar’ në momentin e krimit.

Por përse ndodhi krimi i rëndë?

Orhan S. përveç gruas së tij, Semas, kishte edhe një të dashur, një iraniane me emrin Leyla. Me të kishte edhe dy fëmijë të tjerë. Mendohet se Sema ishte sërish shtatzënë në momentin e krimit.

Bild raporton se gruaja donte të ndahej nga ai. Sema i dërgon një SMS kur ai ishte me iranianen. “Mos hajde më në shtëpi”. Ai tërbohet.

“Do të të vras djalin,” i thotë. “Më merr mua, mos vrit fëmijët,” ka thënë ajo./tema
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi