Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) Empty Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto)

Thu 9 Aug 2012 - 22:00
Një restorant në SHBA ka gjetur një mënyrë tepër të vecantë për të tërhequr klientë. Bëhet fjalë për restorantin e Catalina Hotel & Beach Club në Miami ku ofrohet një mënyrë e re e shërbimi të sushit…. Për 500 dollarë klientët mund të hanë sushi mbi trupin e grave apo burrave lakuriq.



Pronari i restorantit, Nathan Lieberman, sqaron se “sushi lakuriq” ishte ide e kuzhinierit të restorantit Glenn Lopez por kjo mënyrë shërbimi ka qenë aplikuar në Japoni mijëra vjet më parë.

“Një pjatë “sushi njeri” i shërben 10 njerëzve madje ata kënaqen se mund të bëjnë dhe bisedë me personin që ka shërbyer në trupin e tij sushin. Dikush me të drejtë mund të pyesë për higjienën e ushqimit…. Për aq kohë restoranti zbaton kushtet e vendosura nga FDA (Food dhe Drug Administration) çdo gjë është në rregull. Modeli/ja pastrohen mirë ashtu si për operacion, pastaj mbulohen pjesët intime me gjethe babane dhe shërbehet gjithçka ashtu si tregohet në foto”, tregon pronari ndërsa thotë se kjo porositet dhe parapaguhet.

Që kur ka filluar këtë mënyrë të servirjes së sushit, restoranti ka filluar të rrisë klientelën e tij, ndërsa shpresat e Liberman janë të mëdha, sidomos pas reklamimit falas që po i bëhet nga mediat./alb-observer.com/
Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) 250x164-http---cdn.albobserver.com-wp-content-uploads-2012-08-08S-Tech_Restoranti-300x197
Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) 630x377-http---cdn.albobserver.com-wp-content-uploads-2012-08-sushi6n-3-web
Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) Restoranti_qe_sherben_ushqimin
Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) 114
Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) 630x336-http---cdn.albobserver.com-wp-content-uploads-2012-08-210
Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) 630x387-http---cdn.albobserver.com-wp-content-uploads-2012-08-38
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) Empty Re: Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto)

Thu 9 Aug 2012 - 22:01
kjo esht per tironcin...i ka fiksim fare...maje men po nuk postoi sa te hy hahaha...
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) Empty Re: Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto)

Thu 9 Aug 2012 - 22:02
ufaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) Empty Re: Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto)

Thu 9 Aug 2012 - 22:04
Mbaje veten he burr Very Happy Very Happy Very Happy
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) Empty Re: Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto)

Thu 9 Aug 2012 - 22:06
Besaa shkruajti:Mbaje veten he burr Very Happy Very Happy Very Happy
veten e mbaj po nga mesi e siper grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) Empty Re: Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto)

Thu 9 Aug 2012 - 22:16
Qenka restorant vetem per meshkuj ky kkk
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) Empty Re: Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto)

Thu 9 Aug 2012 - 22:17
Anna shkruajti:Qenka restorant vetem per meshkuj ky kkk
lejohen dhe lesbiket grrrr
Sponsored content

Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto) Empty Re: Gjetja më e re e një restoranti, shërben sushi mbi trupat lakuriq të modeleve (Foto)

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi