Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Universiteti padit studentin pse studjon shume shpejt

prej Mon 13 Aug 2012 - 14:40
Universiteti padit studentin pse studjon shume shpejt Dojci-300x225Ai i ka marrë 60 provime për 20 muaj me nota të shkëlqyera. Por në vend që të marrë vlerësim dhe nderim, ai merr një … padi.Kështu ka ndodhur me gjermanin Marcel Pohl, 22 vjeç, i cili studioi në shkollën e lartë për ekonomi dhe menaxhim në Essen. Shkaku i padisë është se ai mbaroi diplomën dhe masterin në 3 semestra, ndërkohë që koha e studimit duhej të ishte 11 semestra. Tani shkolla i kërkon atij një pjesë të tarifave të shkollimit. Nuk të lënë të ikësh kaq shpejt. Edhe pse Pohl është eksmatrikuluar zyrtarisht në gusht të vitit të shkuar, shkolla kërkon që ai të paguajë tarifat deri në fund të vitit, rreth 3 mijë euro.infoSinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi