Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Roma e vjetër nën dëborë (Foto)

prej Sun 5 Feb 2012 - 20:20
First topic message reminder :

Qytete e botes... - Faqe 5 RomaRomë, 3 shkurt 2012, NOA- Dëborë mbi Kolose, në Piazza di Spagna, në burimin e Trevit, sheshin Navona, në sheshin e Popullit, në sheshin Quirinale dhe në rrugët e shumta të qendrës historike.

Një pamje e bukur dhe e veçantë e Romës së vjetër e veshur me të bardha nën vështrimin e të huajve dhe vështrimin gazmor të romanëve.

Një rast i rrallë për turistët për të shkrepur një fotografi, në disa momente të rralla nën flokët e bardhë të dëborës dhe nën madhështinë e Romës së vjetër.

a.y/NOAQytete e botes... - Faqe 5 Roma-1Qytete e botes... - Faqe 5 Roma-2Qytete e botes... - Faqe 5 Roma-3Qytete e botes... - Faqe 5 Roma-4Qytete e botes... - Faqe 5 Roma-5Qytete e botes... - Faqe 5 Roma-6Qytete e botes... - Faqe 5 Roma-7Qytete e botes... - Faqe 5 Roma-8


Qytete e botes... - Faqe 5 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Qytete e botes...

prej Wed 24 Apr 2013 - 11:17
Qytete e botes... - Faqe 5 Roma


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Qytete e botes... - Faqe 5 N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Qytete e botes...

prej Wed 24 Apr 2013 - 11:19
Qytete e botes... - Faqe 5 Zvicera


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Qytete e botes... - Faqe 5 N
Sponsored content

default Re: Qytete e botes...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi