Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Thu 16 Aug 2012 - 23:43
Cfare mendoni rrethe temes qe njeriut Zoti i ka dhene bukuri ose mend apo te dyjat ?
Edhe pse dihet qe njeriun te bukur e bene karakteri dhe mendja e ndritur...

Diskutim te kendeshem!


Edituar për herë të fundit nga BeSaa në Fri 17 Aug 2012 - 12:42, edituar 1 herë gjithsejSinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
zog
zog
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne t'arushës
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/12/2011

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 1:06


Nuk dua te ndalem dhe te analizoj njeriu si specie si qenie njerzore apo te tregoj hap pas hapi nga spermatozoidi e embrioni e deri tek formimi qe ska fund ,, ne ket menyr behem shum monoton dhe i merzitshem . Dua te ndaloj pikerisht tek ato fjalet..."bukuri" ose " mend" qe te themi te drejten duhet te jemi me fat ,, me shum fat ti kemi te dyja keto . Jo se po e them un , po kjo esht si te thuash apo te flasesh per ato ligjet e pashkruara te jetes...

njeriu lind i bukur , i bukur ne kuptimin e vertet te fjales i bukur por jo nga rendesia e pamjes fizike por asaj qe e quajm vlera njerzore me te cilen humb me kalimin e kohes sic humb dhe pafajsia jone me kalimin e viteve . te qendrosh i bukur , kjo po e celsi i asaj qe quhet; nje jete te qete dhe i vendosur , ekuiliber . pa komplekse dhe shfajsime ndaj vetes dhe menyres se te berit te gjerave . ja pse sot shumica preferojn te zgjedhin ,, marrin nga jeta ate pjes qe quhet bruto . sepse kjo esht dhe pjesa me e veshtire . por prap koshient per ket , e jetojme jeten me aq sa dime dhe mesojme.

E sa per ato qe pretendojn se kan mend , mund ti vejm emrin qyrrash qe fshihen pas maskes se realitetit (flas per ata qe jeton ketu ne shqiperi) tone te dashur , si barriera qe ngrejm per te mbrojtur veten nga "sulme surrealiste " .

Njeriu zgjedh me te miren nga ato qe meson , e kush meson . fiton . Jo me kot bejm gabime ne jet .
zog
zog
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne t'arushës
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/12/2011

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 1:36
si duket te dogji ,, e .

por jo , sishte aty qellimi im , ca her flas ne ajer . marr shembuj diskret per te dal aty ku te dal un . un se vej ne diskutim qe ti nuk mund ti durosh dot lajkat po dashje pa dashje nqs temen ddo ta kthjeje ne mendime personale per anetarin me siper do mundohesh te zgjedhesh fjalet me te mira ose do thuash se njoh akoma, sepse ndryshe nqs do flisnimin dicka negative do fillonin "fryrjet" qe mesa po shikoj po shfryen tek nje tem tjeter . Pastaj sikur eksiston nje teme qe thote ; cfar mendoni per anetarin me siper . ndoshta un e kam dhe gabim e . nje mendim dhaç.
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 11:20
zog shkruajti:Kam pershtypjen se si tem kjo duhet te marr nje trajt tjeter perpos lajkave qe i bejm nj-tj sic keni bo dhe ju te dyja . dmth ju vetem keni dhen nje mendim te sinqert...apo jo? E par nga syri im , duket si lajk . Si puna atyre dy shoqeve qe i mbajn krehrin nj-tj deri ne pengesen e par. po varja ksaj,,, te dal ne tem ,,

Nuk dua te ndalem dhe te analizoj njeriu si specie si qenie njerzore apo te tregoj hap pas hapi nga spermatozoidi e embrioni e deri tek formimi qe ska fund ,, ne ket menyr behem shum monoton dhe i merzitshem . Dua te ndaloj pikerisht tek ato fjalet..."bukuri" ose " mend" qe te themi te drejten duhet te jemi me fat ,, me shum fat ti kemi te dyja keto . Jo se po e them un , po kjo esht si te thuash apo te flasesh per ato ligjet e pashkruara te jetes...

njeriu lind i bukur , i bukur ne kuptimin e vertet te fjales i bukur por jo nga rendesia e pamjes fizike por asaj qe e quajm vlera njerzore me te cilen humb me kalimin e kohes sic humb dhe pafajsia jone me kalimin e viteve . te qendrosh i bukur , kjo po e celsi i asaj qe quhet; nje jete te qete dhe i vendosur , ekuiliber . pa komplekse dhe shfajsime ndaj vetes dhe menyres se te berit te gjerave . ja pse sot shumica preferojn te zgjedhin ,, marrin nga jeta ate pjes qe quhet bruto . sepse kjo esht dhe pjesa me e veshtire . por prap koshient per ket , e jetojme jeten me aq sa dime dhe mesojme.

E sa per ato qe pretendojn se kan mend , mund ti vejm emrin qyrrash qe fshihen pas maskes se realitetit (flas per ata qe jeton ketu ne shqiperi) tone te dashur , si barriera qe ngrejm per te mbrojtur veten nga "sulme surrealiste " .

Njeriu zgjedh me te miren nga ato qe meson , e kush meson . fiton . Jo me kot bejm gabime ne jet .

Megjithse si antar i ri, nuk te njoh edhe aq, ky postim me imponon respekte per ty!
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 12:34
mua mi ka dhene dhe bukurine dhe mendte Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend ! 2585209286 por me ka marre floket Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend ! 3631317773


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend ! 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 12:38
Pasi tema u kundershtua atehere do te kaloj tek tema shoqerore si tem diskutimi..Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
zog
zog
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne t'arushës
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/12/2011

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 12:48
Silvana shkruajti:
O zogu me duket se je antar i mir dhe sna njeh...lajka s'bej me njeriu un,dhe me aq sa kam pas mundesi mendoj qe besa esht person i zgjuar dhe ja thash...pastaj cfar fus ne xhep un me i bo lajka ksaj apo te tjereve...asgje,..keshtuqe mos ja fut kot,dhe per 1 her pergjigju temes,sic e ka dhen zoti e mos i bjer nga kina.,.

zakonisht kur postoj nuk pretendoj te me kuptojn te gjith . ti si duket e ke lexu kalimthi e jo sic duhet prandaj te esht duk nga kina . ose e ke menjen ke maniakyri heh dhe ske kohe te lexosh 2 rreshta me shum saç te mban ram-i lol.
zog
zog
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 162
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne t'arushës
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/12/2011

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 13:01
Silvana shkruajti:

ore persa ke fol per mu kam te drej te them te timen...e lexova shum mir...sme njehe,dhe sdin cfar mendoj per te tjeret un qe te me thush qe bej lajka,kshuqe hec avash....i lexoj me shum vemendje ato postime qe me interesojn,dhe ta siguroj qe kete e kam lexu po ashu...

mos perserit veten te lutem por kupto ato qe te shkruaj . mos bej si 20 vjeçare sedërlije se nuk ta thash per te ul personalitetin tat por lexoje me mir dhe fillo kupto se ca qellimi kisha edhe pse perdora (pa te drejt autori Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend ! 3886741359 ) emrin e ju te dyjave , ju thash qelluat ne momentin dhe vendin e gabuar . lol . Per qellim kisha dicka tjeter . dhe me çfar shikoj hapësja e temes e paska kuptuar . Por dhe me ça ve re un... ktu paska nevoj vetem 2 rreshta shkrim se mo shum te morin per budall . e nejse...se shum u zgjata , se do me thush prap po i bi ka kina , me ate çerevellon tate Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend ! 3886741359
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 15:24
BeSaa shkruajti:Cfare mendoni rrethe temes qe njeriut Zoti i ka dhene bukuri ose mend apo te dyjat ?
Edhe pse dihet qe njeriun te bukur e bene karakteri dhe mendja e ndritur...

Diskutim te kendeshem!

Tani edhe une sikur njeri nga antaret po mundohem t'i bije nga Kina, se ne menyre te thjeshte dhe direkt, ketu nuk kuptojne, apo jam une qe nuk kuptoj asgje kohen e fundit!

Tema me siper nuk po thote asku qe te themi mendimin tone per antarin paraprak, apo antarin siper! Antarja me duket e ka hap si tem qe te diskutojme dhe te shprehim mendimet tona, se sa pajtohem me kete mendim, apo nese jo, cfar mendojme? Per cudi, tema merre nje rrjedhe krejt tjeter nga antaret ne vazhdim, perfshi edhe vete antaren qe e ka hap kete tem!
Mund t'me shpjegoni pakes, se kam qellu i trash ne tru!
dini
dini
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 328
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : austria
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/08/2012

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 15:29
kjo tem nuk me pelqen sepse zoti naka kriju por nuk edim qka aj thot per ne
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 15:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Nuk e kuptova thelbin e temes per cka duhet te diskutohet ketu?!.. nejse...ashtu kshtu tema paska marr kahaje tjeter.


Ahh i lutje kisha per Stafin & Antarte qe kudo qe hedhe syte ne tema shoqerore shohe qe (diskutimi ne x teme) kalojn ne ch-ch.
Levizin i cik duart dhe pastrohen ne menyre qe te kemi cka te lexojm nga diskutimet.
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 15:36
dini shkruajti:kjo tem nuk me pelqen sepse zoti naka kriju por nuk edim qka aj thot per ne

A e di cka mendon Dini, apo do te drejtohem me emer te vertet?

Kur te sheh ty, mendon: ja pasojat e ngutjes...

Per mua thote: ja shperblimi i punes se ngadalet, sidomos te dielen qe e kam kriju vetem kete, ne dite pushimi grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 15:44
Arian shkruajti:
BeSaa shkruajti:Cfare mendoni rrethe temes qe njeriut Zoti i ka dhene bukuri ose mend apo te dyjat ?
Edhe pse dihet qe njeriun te bukur e bene karakteri dhe mendja e ndritur...

Diskutim te kendeshem!

Tani edhe une sikur njeri nga antaret po mundohem t'i bije nga Kina, se ne menyre te thjeshte dhe direkt, ketu nuk kuptojne, apo jam une qe nuk kuptoj asgje kohen e fundit!

Tema me siper nuk po thote asku qe te themi mendimin tone per antarin paraprak, apo antarin siper! Antarja me duket e ka hap si tem qe te diskutojme dhe te shprehim mendimet tona, se sa pajtohem me kete mendim, apo nese jo, cfar mendojme? Per cudi, tema merre nje rrjedhe krejt tjeter nga antaret ne vazhdim, perfshi edhe vete antaren qe e ka hap kete tem!
Mund t'me shpjegoni pakes, se kam qellu i trash ne tru!

Tema eshte edituar nga Besa sepse fillimisht ishte hapur per te then mendimin rreth anetarit siper por ngaqe ekziston nje teme e njejte me tjeter titull tani e ka lene te diskutohet vetem shprehja e siper permendur:

Cfare mendoni rrethe temes qe njeriut Zoti i ka dhene bukuri ose mend apo te dyjat ?

Pra u be nje ndryshim nga mbrem qe u hap tema,nuk flasim e as i referohemi anetarit me siper apo me poshte por i pergjigjemi thenies e ate c'fare mendojme rreth saj...

Sa per ate qe ka theksuar Luna, shume e sakte e kam ven re e une nje gje te tille por dy duar kam e nje tru me ke te merem me pare..Gjithsesi beni kujdes e mos i kaloni temat shoqerore ne chit chat te gjitha,plz!


Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend ! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 15:50
Ashtu eshte Anna se hapa njehere si tem ne chit-chat por pash qe u kundershtua nga anetaret, editova postimin tim dhe e kalova ne tem diskutimi,, nuk desha t'i fshij postimet qe kishin bere me heret se ndoshta mos ju pengon atyre qe kane postuar dhe shume mire e shkrova ne nje postim se temen do t'a dergoj ne temen shoqerore per diskutim...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 16:03
BeSaa,Shkrimet e bera ne krye te temes i corienton antaret dhe i jep kahje tjeter temes.
Ndaj pastroji postimet e bera lart kshtu tema merr kahjen e duhur pas editimit qe i ke bo ne titull!. Very Happy
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 16:09
Mire Luna tani do t'i beje por thash mos te thone gje qe ua kam fshire postimet per ate...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Fri 17 Aug 2012 - 16:22
Kerkoj ndjese nga anetaret qe pastova postimet, por jo me qellim te keq..
Qellimi ishte t'i permbahemi temes pasi une ndryshova nentitullin e temes... Shpresoj qe me kuptoni...

Diskutim te kendeshem ...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Mon 1 Oct 2012 - 16:46
i jep te dyja ska pse me dhan vec njenjen


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend ! N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Wed 10 Oct 2012 - 17:19
Po per ke e kane pasur llafin kur kane thene kete fjale se pjeses me te madhe si duket ja ka dhen te 2-ja..........?? kkk


Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend ! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Wed 10 Oct 2012 - 17:20
me i dhan te dyja ca nodh?


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend ! N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Wed 10 Oct 2012 - 17:28
Sdo bie ne sy fare sepse bukuria e fsheh "mencurine" dhe prap i bie nje te kesh Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend ! 721253

Kur ste jep asnjeren si i behet,se kjo qe thua 1 ne 100 mund te ndodh...!!!


Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend ! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
My Love
My Love
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : N'parajs.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2015

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

prej Sun 12 Apr 2015 - 15:43
Ndonjeher ti jep te dyjat. Very Happy Very Happy


Nuk lejoj askend te kaloje nga truri im dhe te lere aty gjurmet e kembeve te tij te pista.
Sponsored content

default Re: Thone se Zoti te jep ose bukuri ose mend !

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi