Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj

prej Thu 23 Aug 2012 - 21:40
Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj 57561SHBA-
Natë e paparë tradhtish për një çift që dashur pa dashur është vënë në
rivalitet se kush e tradhton më shumë njëri-tjetrin. Ka ndodhur në
Majemi, në qytezën e vogël Hernando në Florida, Shtetet e Bashkuara,
raporton Noa.

Bëhet fjalë për James Albert Barfield, një burrë
56 vjeçar që shikoni në foto, i cili është kthyer në shtëpinë e tij të
familjes, me një grua që e kishte dashnore. Duke besuar se e shoqja
39-vjecare, Tina Michelle Norris (në foto) ishte në gjumë në dhomën e
tyre, ai ka shkuar në një nga dhomat e tjera të shtëpisë dhe që të dy i
janë dorëzuar minutave plot seks.

Në një moment ka qenë nudo dhe
ka ndjerë zhurma. Ka dalë nga dhoma, por është shtangur. Kur ka hyrë
brenda në dhomën ku besonte se gruaja ishte duke fjetur e ka gjetur të
shoqen nën shoqërinë e dy meshkujve.
(m.a/BalkanWeb)
Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj Spacer


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj

prej Thu 23 Aug 2012 - 21:41
epo si ngeli gje tjeter vec te bejne orgji te peste Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj 3631317773


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj

prej Thu 23 Aug 2012 - 23:09
Epo haku nuk mbetet pa u kthy,sic thot populli cka bon para dite ktheht mas dite! kkk
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj

prej Thu 23 Aug 2012 - 23:19
nuk ika krye detyrat e shtepisAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj

prej Fri 24 Aug 2012 - 0:05
E pastaj cbene,e bene? grrrr Cdo tani ky apo kerkon shpjegime,qysh ,tek u be..nga cila porte hyne e nga cila dilnin me pas me detaje kkk jane pac tani skane per te marr hak,vetem burri duhet ti beje dy dashnoret si te gruas Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj 2585209286


Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj

prej Fri 24 Aug 2012 - 0:07
Po ai paska ik per lesh bre,cohet dashnorja ne shtepi? Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj 2585209286


avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj

prej Fri 24 Aug 2012 - 0:29
i panjohur shkruajti:Po ai paska ik per lesh bre,cohet dashnorja ne shtepi? Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj 2585209286

Ktu shihet zgjuarsia e meshkujve Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj 1698836746 kkk
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj

prej Fri 24 Aug 2012 - 0:31
Luna shkruajti:
i panjohur shkruajti:Po ai paska ik per lesh bre,cohet dashnorja ne shtepi? Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj 2585209286

Ktu shihet zgjuarsia e meshkujve Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj 1698836746 kkk
:Po jo mi se per zgjuarsi sna e ha shkopin qeni..ka plot raste te tilla dhe per femra
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj

prej Fri 24 Aug 2012 - 0:37
i panjohur shkruajti:
Luna shkruajti:
i panjohur shkruajti:Po ai paska ik per lesh bre,cohet dashnorja ne shtepi? Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj 2585209286

Ktu shihet zgjuarsia e meshkujve Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj 1698836746 kkk
:Po jo mi se per zgjuarsi sna e ha shkopin qeni..ka plot raste te tilla dhe per femra

Ca thuu bre ...vdeksha per zgjuarsin e meshkuve...i cik trullana jeni ama cte bejm kshtuu ju ka fal zoti...femrat jan ma dinake bre ne kete rast kjo gruja ktu koka ko trullajk smbahen dashnort ne shpii... kkk
Sponsored content

default Re: Çon dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi