Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

“Nuk jam thjesht një copë mish, të më shfrytëzojnë meshkujt” Empty “Nuk jam thjesht një copë mish, të më shfrytëzojnë meshkujt”

Fri 24 Aug 2012 - 14:22
“Nuk jam thjesht një copë mish, të më shfrytëzojnë meshkujt” Jodie1Është Jodie Marsh por është shndërruar në “Hulk” për të trembur të gjithë ata që guxojnë t’i afrohen!

Ajo është fotografuar me xhinse të grisura dhe me një pamje kërcënuese, sikur do të dërgojë një mesazh për Kirk Norcross që e plagosi dhe e shfrytëzoi marrëdhënien mes tyre për pak famë.

“Nuk jam thjesht një copë mish që të më afrohet dikush vetëm për seks”, thotë 33-vjeçarja bodybuilder, duke marrë një pamje vërtet të frikshme. /alb-observer.com/
“Nuk jam thjesht një copë mish, të më shfrytëzojnë meshkujt” Jodie2“Nuk jam thjesht një copë mish, të më shfrytëzojnë meshkujt” Jodie3“Nuk jam thjesht një copë mish, të më shfrytëzojnë meshkujt” Jodie4
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

“Nuk jam thjesht një copë mish, të më shfrytëzojnë meshkujt” Empty Re: “Nuk jam thjesht një copë mish, të më shfrytëzojnë meshkujt”

Fri 24 Aug 2012 - 14:24
...reklame e dobet! “Nuk jam thjesht një copë mish, të më shfrytëzojnë meshkujt” 1698836746
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi