Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik

prej Sat 25 Aug 2012 - 19:51Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 83357

 • Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 83351
 • Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 83352
 • Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 83353
 • Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 83354
 • Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 83355
 • Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 83356
 • Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 83357
 • Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 83358
 • Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 83359
 • Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 833510
 • Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 833511
 • Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 833512

Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik Spacer

Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik Spacer

Ja disa ambjente nga burgu ku
Breivnik do te kryeje denimin e tij per vrasjen e 77 viktimave, në
korrik të 2011. E pabesueshme per nje burg, por në të ka televizon,
palester, kompjuter dhe gjithcka qe nje njeri ka te nevojshme.
(da.xha/BalkanWeb)

Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik Spacer


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Palestër, kompjuter dhe televizor, qelia e Breivnik

prej Sat 25 Aug 2012 - 21:59
eh te keqen e burgut hahaha


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi