Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Lady Gaga: Këndoj më mirë nudo se e veshur! Empty Lady Gaga: Këndoj më mirë nudo se e veshur!

Tue 28 Aug 2012 - 11:05
Lady Gaga: Këndoj më mirë nudo se e veshur! 57689LOS ANGELES- Njëherë e një kohë këngëtarët këshilloheshin të visheshin mirë për të mos u ftohur, gjë që ndikonte tek zëri, ndërsa tani Lady Gaga bën krejt të kundërtën. Për të kënduar më mirë ajo zhvishet.

Një burim shumë i afërt me këngëtaren rrëfen se të gjitha këngët e albumit të saj më të ri, "Artpop" janë regjistruar teksa Gaga këndonte nudo.

Këngëtarja mësohet të ketë thënë se teksa këndon e zhveshur zëri i saj del më mirë.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Lady Gaga: Këndoj më mirë nudo se e veshur! Empty Re: Lady Gaga: Këndoj më mirë nudo se e veshur!

Tue 28 Aug 2012 - 11:06
se kuptoj a kendon me goje kjo apo me.... ce pengojne te mbathurat qe ti dale zeri me mire? Lady Gaga: Këndoj më mirë nudo se e veshur! 3631317773
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

Lady Gaga: Këndoj më mirë nudo se e veshur! Empty Re: Lady Gaga: Këndoj më mirë nudo se e veshur!

Tue 28 Aug 2012 - 12:05
Kjo eshte nga ato kengetare qe kan ik per kot ...........sdine ca bejne dhe bejne ndonje gje qe te fitojne fame por fama ka menyra e menyra per tu fituar sh.ndryshe nga keto...
Sponsored content

Lady Gaga: Këndoj më mirë nudo se e veshur! Empty Re: Lady Gaga: Këndoj më mirë nudo se e veshur!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi