Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Fri 7 Sep 2012 - 16:09
Pse kam pershtypjen?

Qe meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? Eshte ky nje stereotip i krijuar nga shoqeria apo deri diku ekziston ndonje mekanizem i brendshem qe i bejne meshkujt te reagojne me keq ndaj semundjeve qofshin ato per te mos u konsideruar?


Edituar për herë të fundit nga Ariana në Tue 11 Dec 2012 - 20:11, edituar 1 herë gjithsej


Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Sat 15 Sep 2012 - 23:55
gabohesh thjesht jemi me delikat ne po ju lem te besoni se jemi me te forte kkk


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 5l3r52
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Mon 1 Oct 2012 - 16:01
se me te vertete meshkujt jan ma frikacak se femnat kujtojne se sdo u nodh gja asnjihere :sad26:


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? N
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Fri 30 Nov 2012 - 15:01
Mendoj se ke pershtypje te gabuar, une mendoj se eshte komplet e kunderta jan femrat ato qe sa here semuren ose pesojn ndonje gervishje te vogel gjithmon e bej tragjike, obobo do vdes thon jam shum keq
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Fri 30 Nov 2012 - 15:55
se dikush me mungon


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Fri 30 Nov 2012 - 16:40
olsi shkruajti:Mendoj se ke pershtypje te gabuar, une mendoj se eshte komplet e kunderta jan femrat ato qe sa here semuren ose pesojn ndonje gervishje te vogel gjithmon e bej tragjike, obobo do vdes thon jam shum keq

Une do thesha qe ska gjini frika....frika eshte ndjenje qe e ndiejne te gjithe pavaresisht gjinise...vetem se ne femrat e shfaqim me shume ate duke shprehur ndjenjat ose friken tone lidhur me gjithcka jemi me te hapura ndersa meshkujt e fshehin ate me idene se nje mashkull (burre) nuk frikesohet as i trembet asgjeje...pasi keshtu rriten ne mentalitetin tone edhe pergjithesisht...


Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Fri 30 Nov 2012 - 17:33
..Se prania e dikujt me ben te ndihem bosh :sad26:Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 1t7y1w
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Sat 1 Dec 2012 - 10:06
pse kam pershtypjen qe nuk rri dot pa dike


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? N
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Tue 11 Dec 2012 - 19:40
se do ja kaloj bukur ketu.....


Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 452229 Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 452229 Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 452229
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Tue 11 Dec 2012 - 19:44
se jane shtu shume kto Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 2585209286 Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 2585209286 Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 2585209286
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Tue 11 Dec 2012 - 19:45
personat e urte.....


Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 452229 Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 452229 Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 452229
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Tue 11 Dec 2012 - 20:11
Ariana shkruajti:Pse kam pershtypjen?

Qe meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? Eshte ky nje stereotip i krijuar nga shoqeria apo deri diku ekziston ndonje mekanizem i brendshem qe i bejne meshkujt te reagojne me keq ndaj semundjeve qofshin ato per te mos u konsideruar?

Beni pak kujdes e lexoni temen per cfare behet fjale qe te pergjigjeni me pas...


Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Tue 11 Dec 2012 - 20:16
e vec kur i vijn ato grrrr
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Mon 17 Dec 2012 - 2:38
Une personalisht do thosha qe s'ka t'bajn hic gjinia, asht thjesht personi qe asht i dobt fizikisht e psiqikisht edhe s'ja ban n'asnji aspekt jo vec te semundjet. Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 902687967


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? Bar_glitter_crown_bar
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Mon 17 Dec 2012 - 22:23
keta e...njeher me pas dhimje koke,e ka marr vesh gjith katuni...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? Image
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Thu 7 Mar 2013 - 17:03
AnGeLiC shkruajti:
olsi shkruajti:Mendoj se ke pershtypje te gabuar, une mendoj se eshte komplet e kunderta jan femrat ato qe sa here semuren ose pesojn ndonje gervishje te vogel gjithmon e bej tragjike, obobo do vdes thon jam shum keq

Une do thesha qe ska gjini frika....frika eshte ndjenje qe e ndiejne te gjithe pavaresisht gjinise...vetem se ne femrat e shfaqim me shume ate duke shprehur ndjenjat ose friken tone lidhur me gjithcka jemi me te hapura ndersa meshkujt e fshehin ate me idene se nje mashkull (burre) nuk frikesohet as i trembet asgjeje...pasi keshtu rriten ne mentalitetin tone edhe pergjithesisht...

Po pra, femrat e shfaqin me shum sepse e ndiejne me shum, kane me shum Very Happy
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Fri 3 May 2013 - 3:01
Sepse eshte e pamundur te munden dhe kjo eshte tragjike per se munduri... grrrr


Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 6ds9w0
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Mon 26 Aug 2013 - 20:59
Ndoshta une jam gabim por duke marr shkas veten time kam ven re qe me shum e perjeton femra semundjen sesa mashkulli Very Happy


Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 24
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

prej Wed 12 Feb 2014 - 15:36
kush tka then qe meshkujt jan egoist,ata jan me tndjeshem se ne


Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet? Animation1-1
Sponsored content

default Re: Meshkujt i perjetojne me tragjikisht se femrat semundjet?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi