Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë

Atehere me sinqeritet si do veproje?

7 - 64%
0 - 0%
3 - 27%
1 - 9%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Totali i votave: 11
 
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Si do vepronit ne kete rast?

prej Fri 7 Sep 2012 - 16:32
Te zeme se ju pelqen nje person ne kete forum.
Pasi keni biseduar per nje kohe te gjate ne chat apo msn, perseri ju ka lene pershtypje shume te mira.
Pra shkurt ju pelqen si njeri por se keni pare ne realitet.
Me ne fund keni lene nje takim kur te ktheheni ne shqiperi dhe caktoni edhe vendin.

E zeme se miku apo mikja qe ju keni pelqyet ne chat ka ardhur e para dhe po ju pret ne vendin e caktuar dhe ju qendroni per nje moment dhe e shihni.
Nese pamja e tij(saj) nuk ju pelqen ashtu si ne virtyalitet cdo te benit.
do ta takonit apo jo duke qene se ajo(ai) nuk ju ka vene re?Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Fri 7 Sep 2012 - 16:45
Do ti flisja,dhe do vendosja do te takohem perseri apo jo.po te mos me pelqente do ti thoja do vazhdoj te shkoj edhe me ne jug te Europes per pushime.


Wer nicht mehr liebt und nicht mehr irrt, der lasse sich begraben.

Johann Wolfgang von Goethe
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Fri 7 Sep 2012 - 17:55
do te vazhdoja miqsinValbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Mon 10 Sep 2012 - 17:28
Ndoshta kur te ndodhi kjo mund te pergjigjem ............me te pame me te bome....


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Mon 10 Sep 2012 - 17:33
do ta qoj ne shtepi sepse m epelqen shum ky llokum hahahaValbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Mon 10 Sep 2012 - 17:35
i ka shku menja per llokume ktij siper sdi hic hahah grrrr


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Mon 10 Sep 2012 - 17:57
Do t'ja mbathja me vrap..Si do vepronit ne kete rast? 3631317773
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Mon 10 Sep 2012 - 17:58
Fata shkruajti:Do t'ja mbathja me vrap..Si do vepronit ne kete rast? 3631317773
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr stern stern Boks


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Si do vepronit ne kete rast? 5l3r52
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Mon 10 Sep 2012 - 18:10
Bertii shkruajti:
Fata shkruajti:Do t'ja mbathja me vrap..Si do vepronit ne kete rast? 3631317773
Si do vepronit ne kete rast? 3631317773 Si do vepronit ne kete rast? 3631317773 Si do vepronit ne kete rast? 3631317773 Si do vepronit ne kete rast? 3631317773 Si do vepronit ne kete rast? 3631317773 Si do vepronit ne kete rast? 3631317773 Si do vepronit ne kete rast? 1986279574 Si do vepronit ne kete rast? 1986279574 Si do vepronit ne kete rast? 3553214034

A edhe ti si une a qe po qeshesh..?!Very Happy
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Mon 10 Sep 2012 - 18:12
Fata shkruajti:
Bertii shkruajti:
Fata shkruajti:Do t'ja mbathja me vrap..Si do vepronit ne kete rast? 3631317773
Si do vepronit ne kete rast? 3631317773 Si do vepronit ne kete rast? 3631317773 Si do vepronit ne kete rast? 3631317773 Si do vepronit ne kete rast? 3631317773 Si do vepronit ne kete rast? 3631317773 Si do vepronit ne kete rast? 3631317773 Si do vepronit ne kete rast? 1986279574 Si do vepronit ne kete rast? 1986279574 Si do vepronit ne kete rast? 3553214034

A edhe ti si une a qe po qeshesh..?!Very Happy
Mire qe ka e te siqert akoma ne kete bote


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
Si do vepronit ne kete rast? 5l3r52
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Mon 10 Sep 2012 - 20:52
do ta takoj,mqs erdhem deri ne ate pik dhe do i thoja vazhdoj te jem miq me mir...pastaj do mbushja men per rradhen tjeter...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Si do vepronit ne kete rast? Image
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Mon 10 Sep 2012 - 21:31
do e takoja


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Si do vepronit ne kete rast? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Tue 11 Sep 2012 - 0:51
Do e qerasja dhe me ka ndodh qe jam taku me dike
gentleman
gentleman
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 64
<b>Hobi</b> Hobi : gocat :)
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/02/2012

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Sun 23 Sep 2012 - 15:08
dota takoje :) votova :)


God Bless America
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Wed 10 Oct 2012 - 10:03
Do E Takoja Me Kenaqesi,Nese Kam Biseduar Me Te Dhe Na Ka Afruar Karakteri,Pamja Erdhi Me PasNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Si do vepronit ne kete rast? 1t7y1w
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Sat 1 Dec 2012 - 11:43
normale qe do e takoja...gjithmon qe perpara kemi fol jemi kuptu ne shum gjana


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Si do vepronit ne kete rast? N
Arvi
Arvi
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 2626
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Sat 1 Dec 2012 - 11:45
Patjeter qe do etakoja, nese ekam vlersu si person kur bisedoja ne ch...e pse jo cndryshim do kishte pamja....


Si do vepronit ne kete rast? Happy-New-Year-2013-Wishes-Languages
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Thu 6 Dec 2012 - 21:10
Si pa kuptim kjo pyetja, ka shum menyra per ta pare kete person para se te vendosesh per te lene nje takim
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Tue 8 Jan 2013 - 1:58
Do e takoja
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Rrushjaa
Rrushjaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 5780
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2013
http://gbpics.to/gbpics/blumen-fuer-dich32.jpg

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Tue 8 Jan 2013 - 2:03
nese nuk me pelqen , dot me vinte keq ti them se spom pelqen ,,po mbajm shoqeri ne Forum ... Mund ta kuptoj [smile_1]


Ai që është i pasur, jep nga teprica, ai që nuk është i pasur jep nga zemra ...
Ai që çdo ditë ka një dëshirë tjetër, asnjëherë nuk arrin ta plotësojë dëshirën e tij ....
Ai që s'durohet si njeri, s'durohet as si shok,as si kolegë,as si bashkëpunëtor e as si fqinje ...
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

prej Thu 18 Apr 2013 - 2:24
Do e shkatrroja fare looool

P.s..Me kan ndodh te tilla raste .....Por sjam terrheq dhe kam vazhduar miqsin apo dhe dicka me shum deri ne ate pik qe ja lejojem vetes .. Very Happy Koh me par kan ndodh kto se tashi ka nja ca koh qe nuk kam me nerva per kshu takimesh elidhjesh ..


Si do vepronit ne kete rast? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Si do vepronit ne kete rast? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Sponsored content

default Re: Si do vepronit ne kete rast?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi