Share
Shko poshtë

Në rast se në Zgjedhjet Parlamentare të 2013-ës do të ketë një koalicion mes PS-së dhe LSI-së?

0 - 0%
1 - 33%
1 - 33%
0 - 0%
1 - 33%
 
Totali i votave: 3
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Në rast se në Zgjedhjet Parlamentare të 2013-ës do të ketë një koalicion mes PS-së dhe LSI-së?

prej Sat 6 Oct 2012 - 16:55
Në rast se në Zgjedhjet Parlamentare të 2013-ës do të ketë një koalicion mes PS-së dhe LSI-së?

a.) Fiton opozita.
b.) Berisha qëndrosh sërish në pushtet.
c.) Forcon pozitat Partia Aleanca Kuq e Zi.
d.) Qytetarët bojkotojnë masivisht zgjedhjet.
e.) Tjetër


Në rast se në Zgjedhjet Parlamentare të 2013-ës do të ketë një koalicion mes PS-së dhe LSI-së? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Në rast se në Zgjedhjet Parlamentare të 2013-ës do të ketë një koalicion mes PS-së dhe LSI-së?

prej Wed 10 Oct 2012 - 9:57
Ku E Le Berisha Me Shqiperin...Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Në rast se në Zgjedhjet Parlamentare të 2013-ës do të ketë një koalicion mes PS-së dhe LSI-së? 1t7y1w
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: Në rast se në Zgjedhjet Parlamentare të 2013-ës do të ketë një koalicion mes PS-së dhe LSI-së?

prej Thu 6 Dec 2012 - 16:59
Ka shum pak shance nje kualicion midis ketyre, per mos te then fare, mendoj se LSI do dal e vetme ne zgjedhje, se dhe po doli ne kualicion me PD nuk mer asnje vot.
Sponsored content

default Re: Në rast se në Zgjedhjet Parlamentare të 2013-ës do të ketë një koalicion mes PS-së dhe LSI-së?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi