Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

18 vjeçarja rrëfen torturat nga ish i dashuri i saj Empty 18 vjeçarja rrëfen torturat nga ish i dashuri i saj

Thu 13 Sep 2012 - 14:10
18 vjeçarja rrëfen torturat nga ish i dashuri i saj Roland-Peraj-autori-qe-mbajti-peng-te-dashuren18 vjeçarja që u rrëmbyje dhe u keqtrajtua nga ish i dashuri i saj Roland Peraja ka rrëfyer në polici torturat dhe orët e tmerrit. Me ndihmën e familjarëve, vajza emri i të cilës ende nuk është bërë publik ka denoncuar ditën e sotme Perajn. Ajo ndër të tjera ka thënë se ai e kishte mbyllur në një dyqan në zonën e “Ali Demit” në Tiranë dhe më pas e kishte zveshur.
“Më uli me forcë në karrige dhe m’i lidhi duart me disa objekte plastike. Filloi të më godiste me grushte deri sa filloj të më dilte gjak dhe nëse bërtisja, ai m’i shtrëngonte aq shumë duart pas karriges, sa m’u bënë plagë. Më pas më hoqi bluzën dhe kur unë nxirrja ndonjë zë nga dhimbja, ai më fikte cigaren në trup”- u shpreh vajza në komisariat.

Ndërsa uniformat blu kanë deklaruar se e reja ishte kërcënuar vazhdimisht nga ish i dashuri dhe kjo ka bërë që ajo të mos e denonconte në kohë dhe gjithashtu ka pësuar traumë nga keqtrajtimi./alb-observer.com/
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

18 vjeçarja rrëfen torturat nga ish i dashuri i saj Empty Re: 18 vjeçarja rrëfen torturat nga ish i dashuri i saj

Thu 13 Sep 2012 - 15:45
Vertet skandal ,ca maskarai ky fytyra .por edhe ajo goca cdonte me 44 vjecar
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

18 vjeçarja rrëfen torturat nga ish i dashuri i saj Empty Re: 18 vjeçarja rrëfen torturat nga ish i dashuri i saj

Thu 13 Sep 2012 - 16:07
djal kafsh
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

18 vjeçarja rrëfen torturat nga ish i dashuri i saj Empty Re: 18 vjeçarja rrëfen torturat nga ish i dashuri i saj

Thu 13 Sep 2012 - 19:40
Kshu eshte kur femra humb vleren e saj e shihet si objekt defrimi nga meshkujt...!
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

18 vjeçarja rrëfen torturat nga ish i dashuri i saj Empty Re: 18 vjeçarja rrëfen torturat nga ish i dashuri i saj

Fri 14 Sep 2012 - 12:21
Cfare i kish dashuruar, aq e trrashe ishte?!
Sponsored content

18 vjeçarja rrëfen torturat nga ish i dashuri i saj Empty Re: 18 vjeçarja rrëfen torturat nga ish i dashuri i saj

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi