Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Histori e dhimbshme: I dashuri abuzonte, ndërkohë që 27 vjeçarja flinte gjumë Empty Histori e dhimbshme: I dashuri abuzonte, ndërkohë që 27 vjeçarja flinte gjumë

Tue 4 Dec 2012 - 0:13
Histori e dhimbshme: I dashuri abuzonte, ndërkohë që 27 vjeçarja flinte gjumë Naomi-300x227Një histori e trishtueshme është botuar sot në disa gazeta angleze. Një 27 vjeçare ka rrëfyer historinë e saj të dashurisë.
Ajo quhet Naomi Hampson dhe pasi kishte 2 vite e lidhur me Robert Fryer ka zbuluar se ky i fundit e përdhunonte kur ajo flinte gjumë. I dashuri pervers i saj bënte fotografi ndërkohë që e përdhunonte atë në gjumë dhe fotot I ka shpërndarë te disa miqtë e tij.

“Më vjen ndot kur mendoj se çfarë më ka bërë. Më duket vetja e pistë dhe e dhunuar. Fakti që nuk mbaj mend asgjë e bën më të keqe situatën. Ai është djalli vetë. Dhe nëse policia nuk do e zbulonte këtë, do vazhdoja të jetoja me të. Kjo është e tmerrshme,” tha Hampson për një gazetë.
Mësohet se vajza ka denoncuar të dashurin dhe Robert Fryer është dënuar nga gjykata londineze me tetë vite burg./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi