Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Sharjet raciste pa kursim të tifozëve kuqezi, mund ta pezullojnë Kombëtaren Shqiptare

prej Sat 15 Sep 2012 - 19:18
Sharjet raciste pa kursim të tifozëve kuqezi, mund ta pezullojnë Kombëtaren Shqiptare Tifozeria-300x300Pas humbjes me Zvicrën, një tjetër “surprizë” akoma më e hidhur mund ta presë kombëtaren kuqezi. Gjatë ndeshjes së zhvilluar në qytetin zviceran, të shumtë ishin tifozët kuqezi që ndodheshin në stadium. Por, në qendër të vëmendjes ishin vendosur pesë futbollistët shqiptarë që luanin me fanellën e kombëtares zvicerane.
Tifozët tanë nuk i kursyen shprehjet ofenduese dhe sharjet raciste ndaj mesfushorit Valon Behrami. Ndaj, FIFA, e cila nuk të fal për këtë gabime, mund ta ndëshkojë kombëtaren tonë deri në pezullim.

Një shembull i ngjashëm ndodhi me Kroacinë gjatë kampionatit evropian të mbajtur këtë vit në Poloni e Ukrainë. Thirrjet raciste ndaj Mario Balotelit i kushtuan kombëtares së Kroacisë plot 80 mijë euro! /alb-observer.com/Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21329
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Sharjet raciste pa kursim të tifozëve kuqezi, mund ta pezullojnë Kombëtaren Shqiptare

prej Sat 15 Sep 2012 - 19:50
Po llumin gjeten te dergojne ne stadium!!!


Sharjet raciste pa kursim të tifozëve kuqezi, mund ta pezullojnë Kombëtaren Shqiptare 6ds9w0
Abdulgafuri
Abdulgafuri
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kastriot
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/05/2012

default Re: Sharjet raciste pa kursim të tifozëve kuqezi, mund ta pezullojnë Kombëtaren Shqiptare

prej Sat 15 Sep 2012 - 21:00
me kete gjest i kan ndihmu fort shqiperise e kane kenaq. turp tu vie qfar kane vepru.


5:3.Sot përsosa për ju fenë tuaj, plotësova ndaj jush dhuntinë Time, zgjodha për ju islamin fe.

3:102. O ju që besuat, kini frikë All-llahun me sinqeritet të vërtetë dhe mos vdisni, pos vetëm duke qenë muslimanë (besimtarë)!

18 : 27. Lexo çka të është shpallur ty nga libri i Zotit tënd! Nuk ka kush që mund t'i ndryshojë fjalët e Tij dhe pos Tij, nuk mund të gjesh strehim.
18:29. E ti thuaj: “E vërteta është nga Zoti juaj, e kush të dojë, le të besojë, e kush të dojë, le të mohojë. Ne kemi përgatitur për jobesimtarët zjarr që muret e tij (të flakës) i rrethojnë ata, e nëse kërkojnë shpëtim, ndihmohen me një ujë si katran që përzhit fytyrat. E shëmtuar është ajo pije, e vend i keq është ai”.
Sponsored content

default Re: Sharjet raciste pa kursim të tifozëve kuqezi, mund ta pezullojnë Kombëtaren Shqiptare

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi