Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

19-vjeçarja gjigande që nuk gjen dot të dashur Empty 19-vjeçarja gjigande që nuk gjen dot të dashur

Mon 17 Sep 2012 - 20:09
19-vjeçarja gjigande që nuk gjen dot të dashur Kemba1-300x22519-vjeçarja Emma Cahill nga Britania e Madhe jeton një dramë që vetëm femrat mund ta kuptojnë.
Ajo i ka shputat e këmbëve gjigande, 33 centimetra dhe vesh numrin e dyfishtë të këpucëve, që mund të veshë një femër britanike mesatarisht.

“Është e pamundur që të gjej këpucë që të më bëjnë. Sa i përket këpucëve me taka, mund të gjej vetëm ato që janë për travesti, të cilat nuk janë aspak të bukura. Ëndërroj që një ditë të vesh një palë këpucë Louboutin”, tha 19-vjeçarja për gazetën “Sun”.

Emma, përveç se është femra me shputat më të mëdha të këmbëve në Europë, është edhe shumë e gjatë. Ajo është 1.94, fakt që i tmerron meshkujt.

“Më kanë flirtuar vetëm një herë në klab. Ishte një mashkull më i gjatë se unë. Ndjehem më mirë nëse mashkulli është më i gjatë, por mendoj se kështu rris pretendimet e mia”, tha ajo. /alb-observer.com/
19-vjeçarja gjigande që nuk gjen dot të dashur Kemba319-vjeçarja gjigande që nuk gjen dot të dashur Emma-Cahill456l
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi