Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

“Nuk e di se kush është i ati i fëmijës pasi kam fjetur me më shumë se 100 meshkuj periudhën që ngel Empty “Nuk e di se kush është i ati i fëmijës pasi kam fjetur me më shumë se 100 meshkuj periudhën që ngel

Mon 17 Sep 2012 - 20:13
“Nuk e di se kush është i ati i fëmijës pasi kam fjetur me më shumë se 100 meshkuj periudhën që ngel Prosti-174x300Jenny Thompson, prostituta që u bë e famshme kreu marrëdhënie intime me futbollistin ëayne Rooney, ka zbuluar përpara mediave se është shtatzënë. Por 23 vjecarja nuk e di se kush është babai i fëmijës pasi ajo pranon se gjatë periudhës që ka ngelur shtatzënë ka fjetur me më shumë se 100 burra. Megjithatë ajo dyshon tek dy persona. I pari është Mario Baloteli i cili ka shkuar dy herë me Thosmson pas shpinës së Raffaella Fico, ndërsa i dyti është një aktor Xhuxh Josh Bennett. Për të parin ajo u shpreh se është në krevat më i mirë se Rooney i cili ka paguar për një natë 1200 sterlina madje ajo e rendit Balotelin ndër dhjetë dashnorët e saj më të mirë. Ndrësa për xhuxhin mendon se ishte një gabim i madh sepse ishte seks për një natë.
“Shpresoj që Mario dhe Josh të dinë matematikë,” tha ajo e pyetur nga gazetarët për babain e fëmijës. Megjithatë ajo do kërkojë test ADN-je për të konfirmuar identitetin e tij.
Gjithashtu bëhet e ditur se fëmija që do të lindë për Krishtlindje gëzon një shëndet të plotë./alb-observer.com/
“Nuk e di se kush është i ati i fëmijës pasi kam fjetur me më shumë se 100 meshkuj periudhën që ngel Xhuxhi-222x300“Nuk e di se kush është i ati i fëmijës pasi kam fjetur me më shumë se 100 meshkuj periudhën që ngel Mario1
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi