Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E tmerrshme! 13-vjeçari vret vëllain 2 vjeç dhe përdhunon tjetrin! Empty E tmerrshme! 13-vjeçari vret vëllain 2 vjeç dhe përdhunon tjetrin!

Tue 18 Sep 2012 - 15:35
E tmerrshme! 13-vjeçari vret vëllain 2 vjeç dhe përdhunon tjetrin! 13-vjecari-300x225E tmerrshme!
Një 13-vjeçar nga Florida e SHBA-ve, vrau vëllain e tij 2-vjeçar dhe përdhunoi vëllain tjetër.
Christian Fernandez ka vuajtur neglizhencën dhe abuzimin e të afërmve të tij.

Në moshën 2-vjeçare, citon alb-observer.com, u gjend tek qarkullonte lakuriq rrugëve, pasi gjyshja tij narkomane e kishte braktisur, ndërsa fati i nënës së tij 14-vjeçare nuk dihej!

Madje, 13-vjeçari u përdhunua dhunshëm nga i ati i tij 25-vjeç.
Më vonë e dhunonte fizikisht njerku, i cili vrau veten pak çaste para se policia të arrinte në shtëpinë e viktimës, e thirrur për të hetuar ngjarjen…!

Sot, në moshën më delikate për fëmijët e grup-moshës 13-vjeçare, ai do përballet me akuzat e vrasjes së vëllait të tij 2-vjeçar dhe përdhunimin e vëllait tjetër 5-vjeçar.
Thuhet se agresiviteti i tij ishte i paimagjinueshëm, saqë për hetuesit rasti ishte më i rralli që kishin ndeshur ndonjëherë.

Rasti i tij do të gjykohet si një i rritur dhe jo si një fëmijë i mitur, madje Fernandez është i burgosuri më i ri i shtetit të Duval, pohon Associated Press./alb-observer.com/

Për më tepër ndiqni videon:
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi