Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Miss Bumbum”, votohet për të pasmet më të bukura Empty “Miss Bumbum”, votohet për të pasmet më të bukura

Wed 26 Sep 2012 - 20:44
Rio de Zhaneiro, 26 shtator 2012, NOA- Një konkurs i rrallë po organizohet në Brazil, sigurisht për bukurinë...por jo të fytyrës.Siç informon noa.al konkurrentet e “Miss Bumbum Brasil 2012” po përgatiten për të regjistruar një program televiziv.Konkursi i rrallë po organizohet nga revista “Sexy” dhe zgjedh çdo vit të pasmet më të bukura të vendit, ku mbarë Brazili voton.a.y/noa.al


“Miss Bumbum”, votohet për të pasmet më të bukura 1153“Miss Bumbum”, votohet për të pasmet më të bukura 389“Miss Bumbum”, votohet për të pasmet më të bukura 473“Miss Bumbum”, votohet për të pasmet më të bukura 555“Miss Bumbum”, votohet për të pasmet më të bukura 644“Miss Bumbum”, votohet për të pasmet më të bukura 733“Miss Bumbum”, votohet për të pasmet më të bukura 828“Miss Bumbum”, votohet për të pasmet më të bukura 929
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

“Miss Bumbum”, votohet për të pasmet më të bukura Empty Re: “Miss Bumbum”, votohet për të pasmet më të bukura

Wed 26 Sep 2012 - 20:56
Hajde misse hajde!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi