Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

1.3 milionë ndjekës për vajzën me të pasmet më të bukura  Empty 1.3 milionë ndjekës për vajzën me të pasmet më të bukura

Sat 4 Jan 2014 - 15:20
Kjo vajzë 20-vjeçare është bërë një inspirim për çdo femër që dëshiron të ketë një trup të bukur. Jen Selter, nga New York City, po konkurron me Rihannën për sa i përket numrit të ndjekësve në rrjetin social “Instagram”. Jen ka më shumë se 1.3 milionë ndjekës në Instagram dhe fotografitë e saj shpërndahen nga mijëra ndjekës të saj.

Vetëm për një fotografi të postuar në këtë rrjet social vijnë menjëherë 80 mijë pëlqime për vajzën e re, e cila konsiderohet si një frymëzuese e gjimnastikës. “Më njohin kudo që shkoj. Nuk shkoj më në palestra publike sepse atje vihem gjithmonë në qendër të vëmendjes, dhe kjo gjë nuk më pëlqen”, -tregon Jen për “New York Post”. Më tej ajo thotë se fotot që i bëhen asaj fokusohen gjithmonë në të pasmet e saj dhe jo në fytyrë. Edhe fotot që ajo i bën vetes, i fokuson tek trupi, pasi njerëzit nuk duan të shohin fytyrën e saj, por trupin e saj, tregon 20-vjeçarja.

Jen Selter është single dhe jeton me mamanë e saj në Upper West Side, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Pasi mbaroi shkollën e mesme ajo filloi të bënte gjimnastikë. Në atë kohë ajo vuri re që trupiiI saj po merrte format që ajo dëshironte nga ushtrimet që bënte, ndaj dhe vendosi që të mos heqë dorë kurrë nga gjimnastika. Jen e ka hapur profilin e saj në Instagram në mars të 2012-ës, dhe që nga ajo kohë ka arritur të ketë mbi 1.3 milionë ndjekës.

/Shekulli Online/ E.B./
1.3 milionë ndjekës për vajzën me të pasmet më të bukura  Jen%2031.3 milionë ndjekës për vajzën me të pasmet më të bukura  Jen%2011.3 milionë ndjekës për vajzën me të pasmet më të bukura  Jen%2021.3 milionë ndjekës për vajzën me të pasmet më të bukura  Jen%2051.3 milionë ndjekës për vajzën me të pasmet më të bukura  Jen%206
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

1.3 milionë ndjekës për vajzën me të pasmet më të bukura  Empty Re: 1.3 milionë ndjekës për vajzën me të pasmet më të bukura

Sat 4 Jan 2014 - 20:42
Komshija ime.
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

1.3 milionë ndjekës për vajzën me të pasmet më të bukura  Empty Re: 1.3 milionë ndjekës për vajzën me të pasmet më të bukura

Sun 5 Jan 2014 - 2:37
goxha mire
Sponsored content

1.3 milionë ndjekës për vajzën me të pasmet më të bukura  Empty Re: 1.3 milionë ndjekës për vajzën me të pasmet më të bukura

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi