Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Jep dorëheqjen shefi i policisë...

prej Thu 27 Sep 2012 - 17:42
Jep dorëheqjen shefi i policisë... Qeni-polic-nikka

Rendi publik në qytezën Voun, në Nju Meksiko, në afërsi të kufirit lindor të Shteteve të Bashkuara, ruhet vetëm nga një femër, Nikka.

Është një police me përvojë, por është vetëm një qen anti-drogë.

Banorët e qytezës nuk duken të shqetësuar nga dorëheqja që dha pak ditë më parë shefi i policisë për shkak të një skandali.

“Nuk para ndodhin gjëra këtu. Nuk besoj se mungesa e policëve njerëz do të përbëjë ndonjë ndryshim të madh”, ka thënë Joyce Tabor, me profesion kuzhiniere.

Megjithatë, sipas zyrtarëve të Sigurisë së Brendshme, zona ku ndodhet Voun, me 450 banorë, është një nga më të rrezikuarat për trafikun e drogës.

Rrugët e izoluara të kontesë Guadalupe janë ideale për grupet kriminale që fusin kokainën dhe lëndë të tjera narkotike nga Meksika.*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Jep dorëheqjen shefi i policisë... N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi