Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Fico përgënjeshtron rikthimin me Ballotelin  Empty Fico përgënjeshtron rikthimin me Ballotelin

Sat 29 Sep 2012 - 10:16
Fico përgënjeshtron rikthimin me Ballotelin  Fico-balo

Raffaella Fico përgënjeshtron rikthimin sërish me Mario Balotellin. "Ne nuk jemi dëgjuar prej shumë kohësh", thotë vajza, e intervistuar nga Piero Chiambretti në Radio2Rai, disa orë pas një komunikate me të cilën sulmuesi i Manchester City-t kishte njoftuar rikthimin e historisë së tyre të dashurisë.

"Unë nuk e di nëse ne do të kthehemi përsëri së bashku”, tha showgirli. Ju duhet të pyesni atë. Natyrisht, që mua më vjen keq, sepse ai mbetet gjithmonë babai i krijesës që unë mbaj në bark".

Më tej ajo tha se është ende e dashuruar me Balotellin, por nuk e di se si do të përfundojë.

Megjithatë, për një gjë, Raffaella Fico është e sigurt: "Paratë e tij mund t’i mbajë”, thotë për Radio2. Unë vetëm dua qetësi për fëmijën tim, kështu që do të ishte mirë që djali ynë të kishte mundësi të njihte edhe të atin".
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi