Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Cilën këngë keni çuar në djall ?

prej Wed 3 Oct 2012 - 0:09
Të pëlqesh një këngë , ta dëgjosh sa herë që futesh në youtube , vetëm atë sërish e sërish pa pushim , ta vendosësh edhe si zile celulari , madje edhe zile për tu zgjuar , më pas e urren për vdekje dhe nuk e dëgjoni më kurrë . Very Happy

Cilën këngë keni çuar në djall ?


Cilën këngë keni çuar në djall ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Cilën këngë keni çuar në djall ?

prej Sat 26 Jan 2013 - 20:16
Adele - Someone like u grrrr
Gangnam Style
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Cilën këngë keni çuar në djall ?

prej Sat 26 Jan 2013 - 20:17
Na u que Rrushja ne Sabah
Sponsored content

default Re: Cilën këngë keni çuar në djall ?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi