Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe” Empty Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe”

Tue 9 Oct 2012 - 14:14
Message reputation : 100% (1 vote)
Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe” 1-225x300Annika Rose më parë ka qenë një infermiere shëmbullore. Në klinikën ku pononte ajo gëzonte respektin e kolegëve dhe eprorëve deri në momentin kur dikush zbuloi se ajo bënte edhe një punë të dytë… luante në filma me “pullë të kuqe”. Nga ai moment sjellja karshi saj në ambjentin e punës ndryshoi tërësisht. Atë e ngacmonin dhe e tallnin vazhdimisht derisa ajo u detyrua të linte punën dhe ti përkushtohej zanatit të ri.
Rose thotë se është e kënaqur nga zgjedhja që ka bërë dhe ka ëndërr që të merret edhe me prezantimin televiziv ose modën. Nuk është e bindur nëse do ja dale, megjithatë për momentin ka rolet e infermiereve të “nxehta” ne filmat për të rritur ./alb-observer.com/Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe” 2Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe” 3Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe” 4Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe” 5
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe” Empty Re: Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe”

Wed 10 Oct 2012 - 17:21
pse ca kujtonte kjo se sdo merrete vesh kush ? Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe” 871866720
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe” Empty Re: Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe”

Wed 10 Oct 2012 - 18:21
Dhe Mos Te Luaje Role Ne Filma Pa Pull Te Kuqe,Me Bukurin Qe Paske Moj Goce,Njesoj Do Te Ngacmonin Very Happy
Sponsored content

Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe” Empty Re: Lashë punën pasi më ngacmonin kolegët se luaja në filma me “pullë të kuqe”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi