Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default What's on your mind

Tue 18 Sep 2012 - 13:40
Message reputation : 100% (2 votes)
First topic message reminder :

Me kane thene te arsyetoj me zemer , por zemra ashtu si koka , eshte nje udherrefyese e kote...


What's on your mind - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: What's on your mind

Fri 12 Apr 2013 - 0:55
o mos e diskuto eshte fantastike
po vjen dhe ti te mbash refrenin ???????????????
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: What's on your mind

Sat 13 Apr 2013 - 17:03
Shume kerkuan te hynin ne gracken e zemres time, por ata gjithmone perballeshin me ikonen qe qendronte varur ne murin e zemres!Ishte ikona e atij djali te thjeshte qe qendronte varur me fill te mendafsht ndjenjash te pashuara! E gdhendur aq bukur dhe pse pikonte mall. Zengjin te kripur nga zilija jepnin çmime te padegjuara per ta zhdukur ate ikone prej zemres time, edhe pse ma lendonin duke thene se nuk vlente me te qendronte aty, bashke me emrin e tij! Por mua asgje s'me tundon. Ajo ikone, ai emer me kot nuk este vendosur aq thell. Ai nuk shitej. Ai ka çmimin qe askush nuk mund t'ma jepte mua, çmimin e dashurise se perjetshme!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
What's on your mind - Faqe 14 Bar_glitter_crown_bar
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sun 14 Apr 2013 - 18:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Nuk mund te thone qe gjithe meshkujt jane te pafytyre, do ishte ofendim ndaj babait qe punon qe mos mungoj asgje.


What's on your mind - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

Sun 14 Apr 2013 - 19:19
coffee on the balcony


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sun 14 Apr 2013 - 21:45
Pervoja ime e pakte e jetes me ka mesuar se askush nuk eshte padron i asgjeje ,qe gjithcka eshte nje iluzion-si te mirat materiale edhe pasuria shpirterore.
Kush ka humbur dicka qe e mendonte te sigurte arrin te kuptoje qe atij nuk i perket asgje.
Dhe nese nuk me perket asgje ,atehere nuk duhet kurrsesi ta humbas kohen duke u shqetesuar per gjera qe nuk jane te miat. Me mire te jetosh sikurse sot te ishte e para (ose e fundit) dita e jetes.


What's on your mind - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: What's on your mind

Mon 15 Apr 2013 - 14:51
Mendoj te dal pak se shum ndenja....


What's on your mind - Faqe 14 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer What's on your mind - Faqe 14 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: What's on your mind

Mon 15 Apr 2013 - 16:02
"Kjo botë nuk ka nevojë për njerëz që gjykojnë; kjo botë ka nevojë për njerëz që mësojnë dhe kuptojne".
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: What's on your mind

Mon 15 Apr 2013 - 16:15
T' ju them ,klb gjithve...
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: What's on your mind

Mon 15 Apr 2013 - 17:08
Mikushe hajde i her t'i him mar ityne fiq se e di qe i ke qef, apo t'i baj recel grrrr grrrr

What's on your mind - Faqe 14 539849_10151668706304881_1281602547_n


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
What's on your mind - Faqe 14 Bar_glitter_crown_bar
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: What's on your mind

Mon 15 Apr 2013 - 17:09
Miikaaa shkruajti:T' ju them ,klb gjithve...
Ja mas ik pa hanger fiqte se ta po pendohesh se s'ke me gjaet asi kokerr kur t'vish What's on your mind - Faqe 14 1698836746 What's on your mind - Faqe 14 1698836746


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
What's on your mind - Faqe 14 Bar_glitter_crown_bar
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: What's on your mind

Mon 15 Apr 2013 - 18:40
Lulebora shkruajti:
Miikaaa shkruajti:T' ju them ,klb gjithve...
Ja mas ik pa hanger fiqte se ta po pendohesh se s'ke me gjaet asi kokerr kur t'vish What's on your mind - Faqe 14 1698836746 What's on your mind - Faqe 14 1698836746
shume te mire dushe te paska majt peme mas shpijet..haha
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: What's on your mind

Mon 15 Apr 2013 - 18:44
Jo moj kceva n'bahcen e kojshise sa per i tas fiq thash, nami u bafte me 1000 e sa ka, jam tu i kput grrrr grrrr


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
What's on your mind - Faqe 14 Bar_glitter_crown_bar
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: What's on your mind

Tue 16 Apr 2013 - 20:48
mos hani vetum ju...patriotet e mija


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

What's on your mind - Faqe 14 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Tue 16 Apr 2013 - 22:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Ne ditarin e endrrave pikuan ca lot,
e virgjer diku larg shtegtoi nostalgjia
Si engjell per mua erdhe ne kete bote,
me puthje me mesove c'eshte dashuria,
Do te jete mengjes, dhe do te vij patjeter,
Pas avullit te xhamave ti me prit,
do me kete rene pluhur trendafilash ne flok,
dhe pluhur dashurie ne shpirt.


Ps : E gjeta te shkruar ne nje fletore gjimnazi Razz


What's on your mind - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: What's on your mind

Wed 17 Apr 2013 - 0:00
Egezistojn 1 milion Qytete ku mund te shkosh ,por ke vetem nje ku mund te kthehesh ...Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

What's on your mind - Faqe 14 1t7y1w
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: What's on your mind

Wed 17 Apr 2013 - 0:24
Njerzit thane qe do te behet mire.

-Njerzit genjejne.


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: What's on your mind

Wed 17 Apr 2013 - 0:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Asgje qe i jap prioritet .....shume mendime dhe Nena ime !
Une jam identike ajo ...sa me shume rritem , aq me teper , syte e mi identifikojne ate , si nishanet ne gushen time.... si floket e mi, por mbi te gjitha Karakteri im .
Jam me fat , qe kam patur dy prinder si te mijte .
Prinder si te rralle...
Te rrisesh nje cope mish dhe ta lesh te te iki nga duart .
Dhe kur flas me te ne telefon e me thote Hengre , u lave , ke ftohte ?
Pyetjet e nenes , ndoshta mund te te duken pyetjet me idiotet.....por jane ato me te Perkujdeseshmet sepse aty kupton se ASKUSH SI NENA JOTE , do merakoset per ty dhe do e veri ujin ne zjarr !

Ah o Mami....sa do doja te te merrja tani ne telefon....


What's on your mind - Faqe 14 705491909
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: What's on your mind

Wed 17 Apr 2013 - 1:05
jαм αι тιp perѕoɴι qe тe υlereт тe lαrɢoнeѕн, per тe pαre ɴeѕe тι qeɴdroɴ. .
jαм αι тιp perѕoɴι qe тнoт qe ɴdjeнeт мe мιre veтeм ɴderĸoн qe тe perqαғoɴ. .
jαм αι тιp perѕoɴι qe тe coɴ ɴe djαll, por qe do vιɴтe тe тe мerrтe pαĸ мιɴυтα мe тej..
jαм αι тιp perѕoɴι qe тe тнoтe тe υrrej, per тe тнeɴe qe тe do. . .❤


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: What's on your mind

Wed 17 Apr 2013 - 3:50
Proud to be Albanian (SHKODRANE) Very Happy
What's on your mind - Faqe 14 577642_174854119331540_1216070073_n


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
What's on your mind - Faqe 14 Bar_glitter_crown_bar
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: What's on your mind

Wed 17 Apr 2013 - 4:04
Shkodrania shkruajti:mos hani vetum ju...patriotet e mija
Jo jo prite Zot, rracioni jot asht nm'frigorifer, mas harro me e marr para se t'ikesh grrrr grrrr


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
What's on your mind - Faqe 14 Bar_glitter_crown_bar
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

Wed 17 Apr 2013 - 10:22
Hakmarrja me e mire te jesh i lumtur perballe atyre qe te lenduan


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Wed 17 Apr 2013 - 14:04
Message reputation : 100% (1 vote)
Sipas meje bashkeshortja e gjinekologut duhet te jete jashtezakonisht paranojake. What's on your mind - Faqe 14 2585209286


What's on your mind - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: What's on your mind

Wed 17 Apr 2013 - 15:38
doja te isha gjinekolog,po ja su bera grrrr
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: What's on your mind

Wed 17 Apr 2013 - 17:10
...Qe te gjykosh
sa me mire
...lerja kundershtarit
gojen te lire ...


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

What's on your mind - Faqe 14 N
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: What's on your mind

Wed 17 Apr 2013 - 18:28
Po degjoj kte kenge qe ma lane si pershendetje te fundit!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
What's on your mind - Faqe 14 Bar_glitter_crown_bar
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Fri 19 Apr 2013 - 16:54
Mashkulli ( italian) - " Zemer , muaaah! Gati dreka, hajde ulemi ..bashke ..
Ajo ( shqiptare ) - Amore , po mungon uji ne tavoline...priiiiit ta marr ne frigorifer..
Ai ( italiani) - Nccccuuuuq, mos u ço ..e marr une , ulu rehatohu se je lodhur !
-Ajo ( shqiptare) - Oh che tesoro ! What's on your mind - Faqe 14 811500621

Familje shqiptare ( ty dy puro albanez) ..
Ai - Po shtrohet keshtu tavolina ?!!! Moj debileeeee cme ka gjetur mua me ty !!! Po piruni ku eshte ? Ujiiiii?!!! Ku te kane fluturuar ato truuuuuu!!!! Cohuuuu, silli silliiiiiii .. Gjella s'ka krip, i ke hedh gjithe ate mish un desha pak kocka, sallata ka shume uthull...djathin se ke blere sic te kam thene une..Puuuuuuuuuuu sa i pafat qe jaaaam!!!
Meqenese u cove me sill dhe telekomanden se eshte Studio Sport dhe spostoje karrigen se me ze ekranin! ..
Ajo - Jepi halessss se ne darke ta rregulloj un ty qejfin tek jot'eme do flesh, si qen ne divanin e saj!!!! Mish me dy , kafshe! C'me paska mallkuar nena ime kaq shume qe me ra nje derr!!!!!

Very Happy

Jete malore kjo e jona Razz


What's on your mind - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

Fri 19 Apr 2013 - 17:10
Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Fri 19 Apr 2013 - 17:22
Une perpiqem gjithmone te komunikoj dicka te pa komunikueshme, te shpjegoj dicka te pa shpjegueshme, te flas per ate qe kam ne kocka dhe qe vetem ne keto kocka mund te jetohet.


What's on your mind - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sun 21 Apr 2013 - 13:09
Nderkohe nje status ne FB:

Ajo: Te injorosh kompliementat e gjith cunave per te degjuar kritikat e nje te vetmi!

Une: o goce fike driten se je me e bukur ne erresire. What's on your mind - Faqe 14 4244291720


What's on your mind - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sun 21 Apr 2013 - 18:32
C'vargje nxitimthi t'i thur asaj?
Tradhtar t'vertetes, kurre s'i kam dale.
“Je me e bukura!”, them kohe kur s'kam
Dhe kur kam kohe –te njejtat fjale.


What's on your mind - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

Sun 21 Apr 2013 - 19:07
Të shtiresh sikur je i gëzuar kur je i mërzitur, është njësoj si të ecësh ne shi dhe te thuash nuk jam lagur


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: What's on your mind

Sun 21 Apr 2013 - 19:39
Mjerimi pjek femin para se te burrnohet;
don ta msoj ti ike grushtit qe i kercnohet,
atij grusht qe ne gjum e shterngon per fyti
kur fillojn kllapit e etheve pre uni
dhe fytyren e femis e mbulon hija e vdekjes,
nji stoli e kombshme ne vend te buzqeshjes.

Cit ... | Migjeni |
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Mon 22 Apr 2013 - 0:31
Desha ti beja nje telefonate ish-it tim meqenese me kishte bere 30 thirrje sot, me kishte derguar 10 mesazhe dhe 8 inbox-e....U hutova me manikyrin dhe harrova.
Keshtu ndodh kur ke gjera me rendesi per te bere. Very Happy


What's on your mind - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: What's on your mind

Mon 22 Apr 2013 - 11:11
shum menime ne tru....te cilat gjysmat i kam lan pas vetes...gjysmat i kam lan ne cep ..kshu jam bosh nga cdo gje dhe nga cdo budallek


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

What's on your mind - Faqe 14 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Tue 23 Apr 2013 - 15:14
Sytjenat ne vetvete jane ideali i nje demokracie, ndajne te majten nga e djathta, mbajne "masat" dhe terheqin popullin Razz


What's on your mind - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: What's on your mind

Tue 23 Apr 2013 - 15:19
nothing


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

What's on your mind - Faqe 14 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Wed 24 Apr 2013 - 16:36
Message reputation : 100% (1 vote)
Disa njerez jan te lindur per te na acurar nervat! Pjesa me e bukure eshte se gjejne kohen me te pa pershtatshme!


What's on your mind - Faqe 14 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: What's on your mind

Wed 24 Apr 2013 - 16:54
Duhet shume pak per nje jete te lumtur, gjithcka eshte brenda teje, ne menyren te menduarit.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

What's on your mind - Faqe 14 N
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

default Re: What's on your mind

Thu 25 Apr 2013 - 11:44
Kurrë mos kërko falje që tregove ndjenjat ... në qoftë se kërkon, po kërkon falje për të vërtetën..!


- Nuk kam Kohë për të Urryer ata që më Urrejnë sepse jam Shumë e Zënë duke Dashur Ata që më Duan, Duke Folur me Ata që më Kuptojnë dhe duke Luftuar për Ata që me të Vërtetë Kujdesen për
Mua..
- Jeta është Shumë e Shkurtër për t`u Harxhuar me Njerëz Bosh...
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default ic lieb dic

Thu 25 Apr 2013 - 11:54
Message reputation : 100% (1 vote)


Ata që duhen e torturojnë njëri-tjetrin. Ka periudha që nuk grindemi fare. Atëhere më pushton një trishtim, pasi më duket sikur nuk e dua më. Kur filloj "të grindem" qetësohem dhe them me vete "E dua!". Doemos, unë nuk them që jeta të kalojë në grindje, vetëm se pa çaste zënkash, s`ka dashuri ...


What's on your mind - Faqe 14 705491909
Sponsored content

default Re: What's on your mind

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi