Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default What's on your mind

prej Tue 18 Sep 2012 - 13:40
Message reputation : 100% (2 votes)
First topic message reminder :

Me kane thene te arsyetoj me zemer , por zemra ashtu si koka , eshte nje udherrefyese e kote...


What's on your mind - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: What's on your mind

prej Tue 17 Mar 2015 - 3:44
Dikush me tha rritu dhe u nisa te tres femijen qe ne te gjithe kemi brenda nesh por desh humba te rrituren..
Eshte e vertete qe ana feminore ne na ben kapricoze,grindavec,lozonjar etj; por per sa kohe ta kemi ate femije brenda vetes do kemi ndjeshmeri,sinqeritet e pasterti!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
What's on your mind - Faqe 25 Bar_glitter_crown_bar
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: What's on your mind

prej Tue 17 Mar 2015 - 3:57
Sa keq sa,me paska ik my lovely sweet girl.
My Love
My Love
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : N'parajs.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2015

default Re: What's on your mind

prej Sun 12 Apr 2015 - 15:39
Injoranca është një zonjë fshati, që sado përpiqet të ecë me këpucë të larta rrëzohet!
| Dritëro Agolli |


Nuk lejoj askend te kaloje nga truri im dhe te lere aty gjurmet e kembeve te tij te pista.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Thu 9 Jul 2015 - 21:24
Message reputation : 100% (1 vote)
Duke lexuar verdalle shikoj shume komente qe gezohen per krizen e Greqise. Me vjen cudi, po per ata mbi 1 milion shqiptare qe jetojne atje nuk mendon njeri?
Po sikur te kthehen te gjithe, mese do jetojne ne Shqiperi?
Nuk eshte e hijshme te gezosh per fatkeqesinë e tjetrit, edhe ne prekemi sidoqofte...


What's on your mind - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: What's on your mind

prej Sat 11 Jul 2015 - 22:07
AnGeLiC shkruajti:Duke lexuar verdalle shikoj shume komente qe gezohen per krizen e Greqise. Me vjen cudi, po per ata mbi 1 milion shqiptare qe jetojne atje nuk mendon njeri?
Po sikur te kthehen te gjithe, mese do jetojne ne Shqiperi?
Nuk eshte e hijshme te gezosh per fatkeqesinë e tjetrit, edhe ne prekemi sidoqofte...


...po kush mendoi deri me dje per emigrantet shqiptare qe te mendoj sot, askush(?!).
Sa per Greqine, thote nje fjale e urte "koka ben koka peson" dhe greket e kane pare veten te perkedhelur nga Amerika, Europa dhe Rusia per vendendendodhjen gjeostrategjike qe kane dhe s'e kane lodhe me-nderen per t'u respektuar si duhet por tere jeten jane "fluturoi gomari"...

Kur pagesa mujore ne Greqi ndodhej ne 2000$, greku i jepte punetorit vendas 2000$ dhe punetorit te huaj 1000$, kur pagesa mujore ne Greqi ndodhej 1000$, greku i jepte punetorit vendas 1000$ dhe punetorit te huaj 500$, sa qe edhe tani ku pagesa mujore ndodhet ne afer 500$ greku i jep punetorit te huaj gjysmen e vleres!

Cfare del nga ky kuptim?
-Koka ben, koka peson!

Pra, nuk ja ka fajin Gjermania kesaj Greqise se, Gjermania e respekton vleren ekonomike per te gjithe njesoj ndersa Greqia kerkon te pasurohet ne kurriz te te tjereve...

Nuk mund te them se gezohem me fatkeqesine e Greqise, por mund te them se as Afrika nuk duhet te kete fatkeqesi...


What's on your mind - Faqe 25 6ds9w0
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: What's on your mind

prej Sun 12 Jul 2015 - 3:20
Franc na prit.
Drejtimi I duhur .
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Thu 16 Jul 2015 - 21:57
...A mund te dashurohet njeriu vetem pas fjaleve te dikujt?!
Fjale, shkrim, prekje e tasteve me gishta; asgje tjeter.
As fytyre, as ze, as duar... asgje. Asgje tjeter, vec radhe fjalesh qe dalin nga nje qenie tjeter; ngjyer ne emocion e arsye njeheresh.
Mundet?!!!
Oh, po mall a mund te kete njeriu per mungesen e fjaleve te tjetrit?! A eshte keshtu malli?! Kur s'ke as sy, as arome, as duar te njohura, mosprania e te cilave ta mpakin shpirtin?!
Dhe ç'ndodh pastaj...?! ...".
Hm! Une mbeta me kete shije sa mesiper thashe;


What's on your mind - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Sat 1 Aug 2015 - 14:09
What's on your mind - Faqe 25 1513267_1067627149923733_6466708060684003544_n

Por, nese mund ti ikesh dashurise, a mundesh valle ti ikesh vetvetes?! Mundesh dot Ti?!

Copeza vijuese nga "Rebeka" - D. Du Maurier


What's on your mind - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: What's on your mind

prej Sat 1 Aug 2015 - 19:42
Kjo lart .nuk ndryshon hic .sirene liqeni ka ngelur si dikure.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Tue 4 Aug 2015 - 23:14
... Vjen nje moment, kur bota hesht dhe e vetmja gje e mbetur eshte zemra jote. Keshtu qe me mire te mesohemi me tingullin e saj. Perndryshe, kurre nuk kemi per ta kuptuar se c’thote ajo...


What's on your mind - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: What's on your mind

prej Tue 6 Oct 2015 - 15:24
...shikoni "edicioni i lajmeve engjujt shqiptare" qe ndodhet ne forum, se ka rene bomba!  What's on your mind - Faqe 25 2974404696


What's on your mind - Faqe 25 6ds9w0
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: What's on your mind

prej Thu 8 Oct 2015 - 5:13
Fitorja e neserme e cunave te kombetares SHQIPTARE.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Sun 11 Oct 2015 - 23:35
Message reputation : 100% (1 vote)
................................ Very Happy


What's on your mind - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: What's on your mind

prej Mon 12 Oct 2015 - 6:12
U kry Franc na prit
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: What's on your mind

prej Sat 2 Jan 2016 - 22:36


What's on your mind - Faqe 25 6ds9w0
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: What's on your mind

prej Tue 12 Jan 2016 - 15:24


avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: What's on your mind

prej Tue 12 Jan 2016 - 19:50


Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Sat 23 Jan 2016 - 13:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Nuk ka njeri me te varfer, nese nuk ke dashuri..nuk ke endrra e nuk ke fantazi...Paraja ndihmon per te jetuar mire, po ate qe i nevojitet shpirtit, nuk mund ta blesh kurre ........... Very Happy


What's on your mind - Faqe 25 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: What's on your mind

prej Fri 25 Mar 2016 - 19:05
Askush sesht ashtu sic duket


What's on your mind - Faqe 25 Animation1-1
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: What's on your mind

prej Mon 17 Aug 2020 - 9:34


What's on your mind - Faqe 25 6ds9w0
Sponsored content

default Re: What's on your mind

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi