Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default What's on your mind

Tue 18 Sep 2012 - 13:40
Message reputation : 100% (2 votes)
First topic message reminder :

Me kane thene te arsyetoj me zemer , por zemra ashtu si koka , eshte nje udherrefyese e kote...


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sun 19 Jan 2014 - 22:02
Jam nje person qe ka frike se mos i shqeteson te tjeret edhe kur jane ata qe me kerkojne.


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sun 19 Jan 2014 - 22:04
Jam nje person qe ka frike se mos i shqeteson te tjeret edhe kur jane ata qe me kerkojne.


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

Mon 20 Jan 2014 - 21:34
sa qetesi forumi


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: What's on your mind

Tue 21 Jan 2014 - 22:36
Në këtë vend ku njerëzit vdesin aq lehtë për vogëlsira, është e padëgjuar të vdesësh për një ideal ose për një çështje."
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: What's on your mind

Tue 21 Jan 2014 - 22:37
nothing
i kam dhene pushim trurit per sot


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 What's on your mind - Faqe 23 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
rajmonda
rajmonda
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
<b>Postime</b> Postime : 168
<b>Hobi</b> Hobi : muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/04/2012

default Re: What's on your mind

Tue 21 Jan 2014 - 22:38
nothing
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sun 26 Jan 2014 - 23:33
Kur nata mendjen ma pushton, dua te shperthej..


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

Mon 27 Jan 2014 - 20:25
nothing


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: What's on your mind

Mon 27 Jan 2014 - 21:43
NOSTAGJI
https://www.youtube.com/watch?v=TKGP-8OJGXo


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 What's on your mind - Faqe 23 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Wed 29 Jan 2014 - 0:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Une jam jashtezakonisht e durueshme, me kusht qe te arrij qellimin tim ne fund.  kyyyy What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sat 1 Feb 2014 - 0:47
Thon qe "do behet me mire" eh genjeshter e bukur . . .


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

Sat 1 Feb 2014 - 22:01
I vetmi njeri qe nuk gabon , eshte ai qe nuk bene asgje.


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sun 2 Feb 2014 - 12:10
Mos ler asgje te te avitet. Po e le te te avitet,atehere do te kerkosh dhe ta mbash prane. Por prane, miku im, s'mund te mbahet asgje...


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: What's on your mind

Sun 2 Feb 2014 - 22:09
Te Pakte Jane Ata Miq Qe Mund Ti Konsideroj Vellezer..
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: What's on your mind

Sun 2 Feb 2014 - 22:13
nothing


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 What's on your mind - Faqe 23 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sat 8 Feb 2014 - 21:56
Sa absurde qe jemi ndonjehere.
Themi nje budallallek qe e perdorin te gjithe dhe nuk kerkojme a gjejme asgje te keqe ne te apo tek vetja. Shprehim nje emocion, shkruajme (se shpesh e kemi me te lehte te shkruajme se te flasim) nje ndjenje te sinqerte, te embel, dhe cfare bejme? Torturojme veten gjithe kohes per faktin se mund te na marrin per budalla, se mund te na vene ne loje per kete pjese tjeter tonen,per pjesen me te bukur tonen!


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: What's on your mind

Sat 8 Feb 2014 - 22:36
Ne shtetet Evropjanee Rrespektohet dhe Kafsha, ndersa tek Shqiptaret nuk Respektohet as Njeriu..
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: What's on your mind

Wed 12 Feb 2014 - 15:34
Shumë kohë pasi e ke harruar zërin e dikujt, ende mundesh të kujtosh tingullin e lumturisë apo trishtimit të atij personi. Mund ta ndjesh në trupin tënd.

|Anne Michaels|


What's on your mind - Faqe 23 Animation1-1
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

Wed 12 Feb 2014 - 20:19
me grip mos u afro


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sun 16 Feb 2014 - 20:24
Cfare permban News Feed im: Shtirje, shtirje, shtirje, shtirje, shtirje, shtirje, funny post, shtirje, shtirje, shtirje...

Do te doja thjesht te zhdukesha nga te gjithe ata qe me rrethojne. Te isha diku tjeter, vetem me 3 miq ndoshta dhe njeriun e zemres.
I urrej keto kohe. Tani cdo kush mburret dhe genjen si derri. Fryhet ne rrjete sociale, a thua se po ben vezen e kuqe. Kur I takon ne jeten reale pendohesh. Thua c'desha une I mjeri! Ky/kjo s'di te lidhi dy fjale, apo te beje nje bisede terheqese.
Pse duhet te genjejme? Pse duhet te fshihemi dhe pse duhet te kemi frike nga vetja? Lerini mendjet e vogla dhe te mbyllura te mburren me veten, me mireqenien, me pamjen, me lekun.
Mos u beni te gjithe njelloj. Pse t'i bashkohes turmes?
Qendro sa me larg saj. Me beso. Eshte me mire.


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Mon 3 Mar 2014 - 17:38
Bukuria e se vertetes eshte besimi ne vetvete dhe respekti ndaj tjetrit .


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: What's on your mind

Mon 3 Mar 2014 - 18:18
“Shqiptarët ka kohë që ndiejnë në fund të shpirtit dashurinë e mëmëdheut. Mjerisht, s’kanë mend të punojnë për përparimin e vendit”.

Faik Konica.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sat 22 Mar 2014 - 2:22
Po deshe te shpetosh veten tende nga neuroza e miletit fcb,mer koken me vete e ik....


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sun 20 Apr 2014 - 0:45
Jemi njerez qe nuk jemi ne gjendje te gjejme veten tone ne momente pasionesh...


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Wed 28 May 2014 - 18:12
Njeriut nuk i mungon forca,i mungon vullneti.


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Wed 4 Jun 2014 - 0:09
Askush sna ben keq..,jemi ne qe i bejme keq vetes..se perdorim keq fuqine e madhe qe kemi ..ate te zgjedhjes..


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sat 28 Jun 2014 - 23:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Nota korrupton.
Nota ndan.
Nota klasifikon.
Nota perjashton.
Nota eshte disintegratori me i fshehte i nje komuniteti.
Nota fshin historite,rrugen,mundin dhe perpjekjet e bera bashke.
Nota eshte brutale,larteson dhe ndeshkon,ngazellen dhe poshteron.
Nota gabon,ne momentin qe ajo denon, pengohet ne faktorin njerezor.
Nota harron se nga vjen.
Nota nuk eshte personi qe e merr.
Notat bejne te ndjehen keq ata qe i vene dhe ata qe i marrin.
Krijojne ankth,krahasime,suksese dhe deshtime.
Notat shkaterrojne kenaqesine e te zbuluarit dhe mesuarit,secili sipas koheve te tij duke bere ate qe mundet.
Notat turbullojne procesin e rritjes,vetevleresimin dhe konsideraten qe kemi per te tjeret.
Notat korrin viktima dhe krijojne mendjemadhesi.
Notat nuk u jepen femijeve.
Ne vecanti,jo atyre qe nuk ia dalin.
What's on your mind - Faqe 23 10460735_792301704144099_5045096471899076644_n
-Letra e nje mesueseje(nuk e mbaj mend emrin) marre nga nje artikull qe kam lexuar dikur.


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

Sat 28 Jun 2014 - 23:54
si eleminohen kto skuadra keshtu


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Sun 29 Jun 2014 - 0:40
Luaj me mendimet. Jo zemrat.
Mendimet flakerohen. Zemrat ftohen.


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21430
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: What's on your mind

Sun 29 Jun 2014 - 16:48
Po...


...eshte "muzika"


"me ze"


ka fole SHQIP e gjithe bota...


Luan_Valikardi
(E.J.K)


What's on your mind - Faqe 23 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Fri 4 Jul 2014 - 23:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Cdo nate per mua eshte nje stuhi mendimesh...!


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Thu 9 Oct 2014 - 15:14
Message reputation : 100% (1 vote)
C'te degjon veshi e c'te sheh syri sot!!! ... kyyyy


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: What's on your mind

Sat 13 Dec 2014 - 3:51
Lum ai qe nuk harron epigramin:
"Njeri, njih veten"...


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
What's on your mind - Faqe 23 Bar_glitter_crown_bar
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: What's on your mind

Mon 15 Dec 2014 - 22:15
E di kur dua te te mungoj?! Atehere kur te jesh diku, e rrethuar nga plot njerez,e ashtu neper turme te kerkosh per mua. Atehere kur je duke ecur ne rruge me mendimin: "Sikur ta shikoja tani." Atehere kur te jesh e lumtur, duke qeshur e duke festuar dicka,e te me mendosh.Te me mendosh dhe te te linde deshira per te qene edhe une aty duke festuar me ty. Atehere kur te te rastise te jesh e merzitur dhe te kesh nevoje per perqafimin dhe pranine time. Kur, te jesh zgjuar,qofte dhe ne oren me te vona te nates dhe ashtu papritur te me telefonosh. Nuk dua te te mungoj kur je vetem,por kur ke gjithcka dhe pavarsisht te gjithave ndjen qe une te mungoj ende...


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 What's on your mind - Faqe 23 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Tue 20 Jan 2015 - 14:53
Bie shi.
Shume shi.
Le te vershoje, sepse dua ta permbyt merzine, por, djalli e marrte, eshte e kote.
Merzia ime ka mesuar not!


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

Wed 28 Jan 2015 - 22:55
Kur te thone mos u rrit me se te iken bukuria.. kyyyy


What's on your mind - Faqe 23 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: What's on your mind

Thu 29 Jan 2015 - 2:58
Kam pare shume ne jeten time, e vogel nuk doja ta dija, jetoja ne ate boten time dhe as me behej vone se ç'behej perreth, une kisha jeten time, boten time! Dhe sot pak a shume kam mbetur e tille, nuk shikoj se ç'behet tek fqinji im. Por kur e shemtuara, fallsiteti, injoranca e ofruar si inteligjence bertet ne te kater anet dhe ofendon miresine dhe meritokracine, nuk mund te jetoj me ne ate qetesine e kendshme te botes sime. Ulerij e do doja te jetoja ne nje tjeter bote.
Drejtesia dhe e mira duhet te fitojne nje dite!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
What's on your mind - Faqe 23 Bar_glitter_crown_bar
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: What's on your mind

Thu 29 Jan 2015 - 3:51
A bjen dy here llotaria.
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: What's on your mind

Fri 30 Jan 2015 - 1:13
Ne fund te fundit, un ende besoj se njerezit jane vertet te mire ne zemer.


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
What's on your mind - Faqe 23 Bar_glitter_crown_bar
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: What's on your mind

Fri 30 Jan 2015 - 1:14
Kurrë mos u ngut për të gjetur një partner, nuk është më rendësi koha, por kush është personi. Kur vitet kalojnë do të harroni kohën kur jeni njohur, por kurrë nuk do të harroni me kë jeni duke jetuar!


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 What's on your mind - Faqe 23 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Sponsored content

default Re: What's on your mind

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi