Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default What's on your mind

prej Tue 18 Sep 2012 - 13:40
Message reputation : 100% (2 votes)
First topic message reminder :

Me kane thene te arsyetoj me zemer , por zemra ashtu si koka , eshte nje udherrefyese e kote...


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: What's on your mind

prej Wed 23 Oct 2013 - 22:01
Ka dhe nga ato momentet ku nje pamje deti bosh te jep me shume kenaqsi se zhurma e nje qyteti plotNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

What's on your mind - Faqe 22 1t7y1w
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Wed 23 Oct 2013 - 22:07
Sdi cpo ndodh me pc apo me linjen time konkretisht,qe dy here me ka nxjerr jashte forumit e faqeve te tjera duke thene se momentalisht kjo faqe nuk eshte ne dispozicion!!!


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

prej Thu 24 Oct 2013 - 22:49
O ZOT.Më jep sy që të shoh njerëzit e mirë,një zemër që fal të keqen dhe një shpirt që kurrë nuk humb besimin


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Sat 26 Oct 2013 - 20:49
Ore, se po me habit mua ... kur u be shoqnia kaq e dashur apo mos kane ndryshuar "drejtim"  hahaha do ruajtur nga keto degjoj "shoqet" qe flasim me njera-tjetren "o rrushi, zogu, zemra, shpirti etj si keto" ... dhe une qe kam ngel akoma te "o surrat, o cupa, o shtrige etj."  kyyyy 

smile-  smile-  smile-


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

prej Sat 26 Oct 2013 - 20:55
Mos u tremb nëse Dielli perëndon.. mendo që ka dhe një Hënë që naten ndriçon..


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: What's on your mind

prej Mon 28 Oct 2013 - 20:06
Genjeshtra eshte zgjuarsi kurse e verteta eshte guxim. Nese nuk te mjafton zgjuarsia per te genjyer,atehere perdor guximin per te thene te vertetenNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

What's on your mind - Faqe 22 1t7y1w
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: What's on your mind

prej Mon 28 Oct 2013 - 20:30
Nuk me pelqen te lexoje dhe te reagoje sipas monotonise replikuese te retorikave qe perkufizojne ate, dike qe ti pretendon se njeh !
Normalisht destinacioni eshte i ngaterruar dhe reagimi nuk vjen ne sulm, por thjeshte te tregoje qe nqs gjerat duhet te thuhen , thuhen ne SY dhe jo hapa dollapa .
Jam munduar te eci me baza dhe themele te sigurta , fatkeqesisht bota rrotullohet dhe ato themele ndonjehere pesojne levizje ato nuk humben siguri , thjeshte u zhvendosen dhe bota me mesoi se ato themele ato cilesi qe Une permbaje nuk kane humbur , thjeshte jane relative !!!
Eshte nje pikeveshtrim negativ , por dalengadale gjithcka do rregullohet dhe serisht do arrije te arrije gjithçka cfare une doja, por do me duhet thjeshte pak kohe , pak mundim , me teper .

Ne fund te fundit , une s'jam femra qe u martua per nje pale shtepi, nuk jam motra qe vellai i madh i siguroi gjithcka , une jam Une qe do ja dale e Vetme dhe nuk duhet te pretendohet prezenca e nje te dyti ose mbeshtetja (eshte e tepert) sepse zhgenjimi nuk do vonoje !


What's on your mind - Faqe 22 705491909
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: What's on your mind

prej Wed 30 Oct 2013 - 20:37
"What's on your mind"-in tim sa e shkrojta ne temen e poezive te mia, "Vargje nga krijimtaria e Luan Valikardit..." What's on your mind - Faqe 22 2550940759 


What's on your mind - Faqe 22 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Mon 4 Nov 2013 - 23:18
Sa gje e peshtire tradhetia!!! Nuk ka justifikim! S'te respekton apo nuk e do? Ndaje or vlla, por jo kshu ... 2 kunguj ne nje sqetull s'mbahen ...

Sinqerisht, keta tipa/e meritojne ti vrasesh me buke ne goje e mos te te vrase ndergjegjja fare.


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: What's on your mind

prej Tue 5 Nov 2013 - 22:58
Me respekto te te respektoj, durimin tim mos e merr per dobesi . !
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Tue 12 Nov 2013 - 0:06
"Eshte per te adhur keq qe gjeja e vetme qe mund te beje njeriu brenda tete oreve ne dite eshte te punoje. Ai nuk mund te haje per tete ore, ai nuk mund te pije per tete ore: dhe me e rendesishmja ai nuk mund te beje dashuri per tete ore. E vetmja gje qe njeriu mund te beje per tete ore eshte ; te punoje! "

[ William Faulkner ]


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

prej Tue 12 Nov 2013 - 15:17
Kur te mungon dikush eshte sikur te mungon gjysma e trupit tend


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: What's on your mind

prej Tue 12 Nov 2013 - 21:52
Jane disa mendime...., qe nuk ja them as vetes time ,
por jane aq te shtrenjta aq sa po ti humbisja nuk do kishte me gje per mua !


What's on your mind - Faqe 22 705491909
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

prej Tue 12 Nov 2013 - 22:21
Dhurata më e madhe që mund ti bësh dikujt është koha jote, sepse kur i dhuron dikujt kohën tënde, i dhuron një pjesë të jetës tënde që nuk do të kthehet kurrë mbrapa.


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Wed 13 Nov 2013 - 11:51
Lerme moj lemze se mbarova...What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

prej Wed 13 Nov 2013 - 19:52
What's on your mind - Faqe 22 1466048_712367052115545_121275603_n


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: What's on your mind

prej Wed 13 Nov 2013 - 21:10
Ftohte sot...Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

What's on your mind - Faqe 22 1t7y1w
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Sat 16 Nov 2013 - 17:59
Ku e gjeni kohen per te diskutuar kaq shume me njerez te panjohur ne internet?
Ia marr borxh njerezve qe kam prane. Ne fakt, fillimisht ishte keshtu. Me pas, kur ata refuzuan te ma jepnin ate kohe, fillova t'ua vjedh.

Pyetja qe shtrohet me pas eshte:
A vlejne mijera nga keta te panjohurit, minimalisht sa dhjetë prej njerezve tane, me te rendesishem?!


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Mon 18 Nov 2013 - 23:40
Une jam e lajthitur , pervec faktit qe i kushtoj shume rendesi edhe gjerave te vogla qe njerzit as i kushtojne rendesi fare , por qe duhet ti kushtojne sepse ato flasin shume , me shum se te medhajat ..
Une gjithashtu jam duke pritur per dicka qe ndoshta nuk do ndodhe kurre pa e kerkuar une . por disa gjera nuk jane me te thene!


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Sat 23 Nov 2013 - 14:36
Puna e rinise, jorgan i pleqerise.


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: What's on your mind

prej Sat 23 Nov 2013 - 20:21
LERE ....

Lere shpirtin, të jetë i lirë,
Se kjo jetë ska të mbaruar,
Mos vrapo ,kur ske deshirë,
Kundër dëshires ndihesh lënduar ..

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Sun 24 Nov 2013 - 23:32
Ndodhi dhe ajo qe e mendoja si te pamundur...rashe ne dashuri me veten sduuuuuuuuu  fundja se mos eshte ndonje gje e veshtire duke pare sa e embel dhe e mire qe jam  What's on your mind - Faqe 22 721253


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: What's on your mind

prej Mon 25 Nov 2013 - 0:56
GjummmNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

What's on your mind - Faqe 22 1t7y1w
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: What's on your mind

prej Sat 30 Nov 2013 - 15:08
Nëse dikush te kërkon ta falesh, fale se brenda shpirtit tënd do te rritet një besim, sepse ti je nje njeri human e me zemër te madhe...


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Sat 7 Dec 2013 - 2:15
Pagjumesia,njesoj si gjumi,eshte plot me endrra.


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: What's on your mind

prej Sun 8 Dec 2013 - 23:45
E do akoma?
JO!
Sigurisht qe e do, ndryshe
do ishe pergjigjur "Kë"?Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

What's on your mind - Faqe 22 1t7y1w
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Thu 12 Dec 2013 - 0:50
Shurdhi me shurdhin do te merreshin vesh me lehte se ne te dy.


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: What's on your mind

prej Thu 12 Dec 2013 - 1:59
Vetevrasja eshte shpetimi kur te tjere te vrasin~!


What's on your mind - Faqe 22 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Mon 16 Dec 2013 - 0:42
Mund te them qe edhe dashuria eshte si alkooli. E provon njehere e te sjell mendte verdalle. E do perseri e perseri. Te ben te ndihesh keq, shume keq, saqe do te thuash qe nuk do te duash ta provosh me. Por ne goten e ardhshme do te biesh perseri ne gracke e nuk do te thuash jo.


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: What's on your mind

prej Tue 17 Dec 2013 - 15:53
snicel veze dhe sos e nje sallate them per dreke


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: What's on your mind

prej Wed 18 Dec 2013 - 20:05
Mos u dashuro kurre me dike qe te trajton si nje person te zakonshem...!Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

What's on your mind - Faqe 22 1t7y1w
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Sat 21 Dec 2013 - 1:07
Sipas meje mund te ndodhi qe nje person te te doje dhe ti mos arrish ta kuptosh kete...por kur nje person qe te ka dashur ndalon te te doje eshte e pamundur mos e kuptosh.


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: What's on your mind

prej Sat 21 Dec 2013 - 22:48
Pavarsisht gjithckaje ti je pjesa me e bukur e jetes time
What's on your mind - Faqe 22 580295_590479997690612_891281593_nNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

What's on your mind - Faqe 22 1t7y1w
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: What's on your mind

prej Sun 22 Dec 2013 - 21:41
Ashtu si gjimnastika sherben per te forcuar trupin tone,
muzika sherben per te forcuar shpirtin tone.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

What's on your mind - Faqe 22 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Sun 22 Dec 2013 - 21:59
Aq shume jemi mesu me merzine, sa kur ajo largohet nje cast, direkt ja ndjejme mungesen. Tashme na dhemb lumturia, na ben dem, ne epoken e verberise ne te cilen jetojme.


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: What's on your mind

prej Sun 22 Dec 2013 - 23:24
shume ide
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: What's on your mind

prej Mon 23 Dec 2013 - 22:48
Premtim?
- e thyej si nje xham...

Miqesi?
- jam zhgenjyer dhe nuk quaj askend te till..

Dashuri?
- nuk e njoh kete fjalen...

Besnikeri?
- nuk jam qen!

Lumturi?
- po ben kohe pa kaluar nga mua...

Nenvlersim?
- E has cdo dit...

Mirkuptim?
- dhdhdhdh...

Besim?
- as vetes time...

Perkujdesje?
- vetem foshnjet meritojn...

Frik?
- Askend , Di qe Zoti eshte ne Qiell dhe jo ne Toke!!


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: What's on your mind

prej Mon 23 Dec 2013 - 23:11
Sa gjumashe eshte kjo lart
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Tue 24 Dec 2013 - 6:11
Nga 10 veta qe vijn per vizite, duhet te filloj qerasjen nga kush eshte me i madhi ne mosh!  What's on your mind - Faqe 22 723485774  fucking tradita idjote alla Shqipetaresh.


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: What's on your mind

prej Tue 31 Dec 2013 - 11:40
Sa here qe Viti i Ri afron, mi rizgjon perhere kujtimet e mia.
Me shpie larg me kohen,ne femijerine time..
Ndoshta atehere nuk ka qene si tani,por besomeni ndjej mall per ate kohe..
Per ate rremuje qe behej gjithmone ne shtepi duke pregatitur petet e bakllavase dhe me pas im ate qe nxitonte te zinte rradhe per ta pjekur ne furren e lagjies...
Per ato molle te kuqe e ato portokalle qe ta benin me sy...
Per arrat qe ishin pasioni im per ti qeruar ,kuptohet motivi  [smile_1] 
Per ate padurimin prej femije qe kishim per ti provuar embelsirat para kohe...
Per ate zjarr qe te ngrohte shpirtin....
Per ata njerez qe ndiçonin nga zemergjeresia dhe miresia e tyre..
Per ato kartolina me ilustrime te bukura dhe dedikime dashurie qe shkruheshin brenda tyre...
Per ate humor qe Viti i Ri te mbante lidhur pas televizionit...
Per gjithçka.
Ndoshta kemi qene te varfer ekonomikisht por teper te pasur shpirterisht.
Zemrat e ndjejne festen gjithmone kur e ndajne ate me dashurine e te afermve te tyre!
E kjo eshte nje feste qe zgjat gjate gjithe vitit..


What's on your mind - Faqe 22 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: What's on your mind

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi