Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Përdhunohet” gazetarja e France 24, pak çaste para se të transmetonte live! Empty “Përdhunohet” gazetarja e France 24, pak çaste para se të transmetonte live!

Tue 23 Oct 2012 - 18:13
“Përdhunohet” gazetarja e France 24, pak çaste para se të transmetonte live! Gazetarja-300x225 Momente tmerri përjetojë gazetarja Franceze Sonia Dridi, pak çaste para se të transmetonte live për kanalin televizor France 24 nga Sheshi Tahrir, në Egjipt.
Gazetarja, citon alb-observer.com, teksa po mbante mikrofonin në duar dhe ishte gati për të transmetuar direkt, u rrethua nga një turmë meshkujsh të cilët filluan ta preknin atë në gjithë trupin pa kriter dha pa asnjë etikë… maje filluan ta tërheqin atë!

“Më kapnin gjithandej. Kuptova pak më vonë se dikush më kishte zbërthyer pullat e këmishës. Shpëtova nga më të këqijat, pasi mbaja një rrip të fortë”, deklaroi vetë gazetarja për kanalin televiziv France 24, në të cilin dhe punësohet.
Sonia ia arriti t’i shpëtojë manisë së turmës, falë ndihmës së kameramanit të saj, duke hipur në makinën e tyre, dorësa turma e meshkujve vijonte t’i ndiqte, t’i ngacmonte dhe të godiste makinën.
“Turma na kishte rreshtuar. Rreth tridhjetë burra, zgjasnin duart mbi Sonia. Ishte shumë e vështirë të dallonte dikush, duart që donin ta ndihmonin me duart që e preknin atë në pjesët më delikate të trupit të saj…!”, deklaroi kameramani i saj, Ashraf Khalil, i cili depozitoi dhe një kallëzim, si dhe Dridi ndaj të panjohurve./alb-observer.com/
Ndiqni në vidoen në vijim momente kur truma sulmoi gazetaren:
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

“Përdhunohet” gazetarja e France 24, pak çaste para se të transmetonte live! Empty Re: “Përdhunohet” gazetarja e France 24, pak çaste para se të transmetonte live!

Tue 23 Oct 2012 - 18:24
Zot e tmerrshme
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

“Përdhunohet” gazetarja e France 24, pak çaste para se të transmetonte live! Empty Re: “Përdhunohet” gazetarja e France 24, pak çaste para se të transmetonte live!

Tue 23 Oct 2012 - 18:46
ncnncncnncncncn epo ca po na degjojn veshet,kaq kafsh jan ber kta njerez mo
Sponsored content

“Përdhunohet” gazetarja e France 24, pak çaste para se të transmetonte live! Empty Re: “Përdhunohet” gazetarja e France 24, pak çaste para se të transmetonte live!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi