Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo?  Empty Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo?

Fri 26 Oct 2012 - 18:09
Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo?  Images

Një grua 30-vjeçare me origjinë shqiptare është gjetur sot në gjendje paksa të çuditshme, në stacionin e “Sesto Marelli”, linjë e metrosë së Milanos. Ajo ishte krejtësisht nudo dhe me flokë të lagura, teksa u vu re nga disa kalimtarë, të cilët lajmëruan policinë, që ndërhyri menjëherë duke e veshur pasagjeren. Më vonë, ata e shoqëruan edhe në banesën e saj. Gjithsesi, disa pasagjerë të tjerë, duke përfituar nga rasti, e kanë fotografuar, pasi s'u kanë besuar syve për atë që po ndodhte.
Edhe vetë gruaja, në fakt, është dukur e befasuar me atë që kishte bërë “Po përse jam nudo?”, ka pyetur agjentët që kanë vrapuar për ta veshur. Ajo ndër të tjera ka deklaruar se mbante mend vetëm që kishte bërë dush, që ishte veshur dhe që kishte dalë për të marrë metronë. Por me shumë mundësi, gruaja duhet të ketë gabuar ndonjë pjesë të versionit të historisë së saj. Nga sa mësohet, 30-vjeçarja shqiptare nuk rezulton nën kurim në ndonjë spital, apo qendër psikiatrike. Pikërisht është përfshirë për herë të parë në një episod të tillë.
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo?  Empty Shqiptarja çudit milanezët, hyn lakuriq në stacionin e metrosë

Sun 28 Oct 2012 - 1:24
Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo?  Shqiptarja-%C3%A7udit-milanez%C3%ABt-hyn-lakuriq-n%C3%AB-stacionin-e-metros%C3%AB-300x175

Një 30-vjeçare shqiptare ka dalë krejt lakuriq nga shtëpia dhe ka hyrë në një stacion metroje përpara se të ndalohej nga agjentët e policisë.
Sipas faqes online të së përditshmes “Corriere della Sera”, mëngjesin e djeshëm, shqiptarja ka shkuar krejtësisht e zhveshur në stacionin Sesto Marelli të metrosë M1 në Milano. Ndërsa u ndalu
a, agjentët se diçka nuk shkonte me 30-vjeçaren.
Ajo as nuk e kishte kuptuar në ç’gjendje ishte dhe nuk arrinte të kuptonte pse pasagjerët e tjerë e shihnin me aq kureshti ndërsa pyetjes se përse kishte dalë lakuriq i ishte përgjigjur: “Pse, jam e zhveshur?”.
Ajo rrëfeu se kishte bërë dush, ishte veshur e kishte dalë por në të vërtetë dukej se vetëm dushin kishte bërë pasi ishte komplet e lagur. Nga hetimet paraprake nuk rezulton që 30-vjecarja të kurohej nga ndonjë sëmundje mendore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo?  Empty Re: Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo?

Sun 28 Oct 2012 - 1:30
Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo?  2585209286 kane fillu me rreshkit njerezit Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo?  2585209286
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo?  Empty Re: Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo?

Sun 28 Oct 2012 - 8:34
"Shqiptarja çudit milanezët, hyn lakuriq në stacionin e metrosë"
me
"Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo? "

temat u bashkun
Sponsored content

Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo?  Empty Re: Shqiptaren e kapin lakuriq ne metro, ajo pyet: Pse jam nudo?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi