Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E kap nxënësin nga veshët dhe e ngre në ajër! Empty E kap nxënësin nga veshët dhe e ngre në ajër!

Fri 26 Oct 2012 - 19:04
E kap nxënësin nga veshët dhe e ngre në ajër! Mesuese81
Zemëratë në të gjithë botën kanë shkaktuar fotografitë që do të shikoni më poshtë. Një mësuese e një shkolle fillore ka ngritur në ajër një vogëlush, duke e kapur nga veshët!
Nxënësi siç duket, po qan nga dhimbjet, teksa e ngre në ajër 20-vjeçarja Yan Yanhong.

Në fakt, kjo nuk është foto e vetme, pasi ekzistojnë 702 të tilla nga klasa e Yanhong në Kinë. Siç do të shikoni në disa prej tyre, ata e kanë kokën të mbuluar me kova, apo gojën të lidhur me ngjitës. Një tjetër vogëlush është ulur në gjunjë për të kërkuar falje.
Ndërkohë, në një raft të klasës së mësueses 20-vjeçare duken disa shishe birre bosh.
Mësuesja i zbuloi vetë këto taktika mizore, pasi fotografitë shokuese ia dërgoi një shoqeje.
Këto foto më pas u publikuan në internet. Yanhong u justifikua duke thënë se e ngriti nxënësin peshë nga veshët duke thënë: “E kam shok të mirë, thjesht bëra shaka. Doja të nxirrja fotografinë dhe më pas e ula poshtë”.
Mësuesja u pushua nga puna dhe shkolla u dënua nga drejtoria arsimore. /alb-observer.com/
E kap nxënësin nga veshët dhe e ngre në ajër! Mesuese1E kap nxënësin nga veshët dhe e ngre në ajër! Mesuese2E kap nxënësin nga veshët dhe e ngre në ajër! Mesuese3E kap nxënësin nga veshët dhe e ngre në ajër! Mesuese4E kap nxënësin nga veshët dhe e ngre në ajër! Mesuese5E kap nxënësin nga veshët dhe e ngre në ajër! Mesuese6E kap nxënësin nga veshët dhe e ngre në ajër! Mesuese7
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi