Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ku ndodhen sot anijen e mëdha Aliene që ishin drejtuar drejt Tokës? Empty Ku ndodhen sot anijen e mëdha Aliene që ishin drejtuar drejt Tokës?

Wed 31 Oct 2012 - 17:07
Ku ndodhen sot anijen e mëdha Aliene që ishin drejtuar drejt Tokës? Alien-300x219Më 6 dhjetor të viti 2011, alb-observer.com, kishte publikuar një artikull me titull: “Pravda”: Tre anije kozmike Aliene drejt Tokës, si dhe në vijim kishim publikuar edhe artikuj të tjerë!
Por, alb-observer.com, duke patur parasysh se po afrohemi në data të “çuditshme”, aq shumë të përfolura, tentuam të kërkojmë përsëri fakte dhe detaje rreth kësaj çështje!

Por, ndiqni në vijim se çfarë zbuluam!
Kështu, citon alb-observer.com, fotografia e re që ne zbuluam, padiskutim tregon… një objekt të njëjtë me atë të mëparshmit, vetëm se tashmë nuk gjenden në koordinatat e mëparshme, por shumë më afër Tokës, madje dhe ju vet mund t’i shikoni ato nëse vizitoni http://www.sky-map.org/ dhe në dritaren ku ju kërkohet të vendosni koordinatat, për të observuar atë që ju dëshironi, vendosni këto që ne ju ofrojmë: 20h26m46.63s, +45°04′12.4″. Στην θέση 19h34m45.13s, +11°05′25.0″ dhe do ta diktoni ju vetë në fotografinë e dytë!
Ku ndodhen sot anijen e mëdha Aliene që ishin drejtuar drejt Tokës? Alien-1
Mes Marsit dhe Merkurit janë dy pika të ngjashme nga ajo që kishim parë më parë dhe ju mund të shikoni për veten tuaj në 16h28m16.48s koordinon, -23 ° 40’09 .3 “.
Ku ndodhen sot anijen e mëdha Aliene që ishin drejtuar drejt Tokës? Alien-2
Konkluzionet tuajat, pasi ne vetëm shënojmë atë që ne shohim dhe ju paraqesim të dhënat tona…/alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi