Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Universitetet, neser dalin fituesit perfundimtarë te formularit A3

prej Wed 7 Nov 2012 - 18:26
Universitetet, neser dalin fituesit perfundimtarë te formularit A3  Images

Pas plotësimit të formularit A3 për 7 mijë kuota vakante, vetëm 5500 të rinj kanë aplikuar për këto të drejta studimi.
Studentët fitues të raundit të dytë të pranimeve në universitete do të shpallen nesër. Edhe pas plotësimit të formularit A3 për 7 mijë kuota vakante, vetëm 5500 të rinj kanë aplikuar për këto të drejta studimi. Sipas ministrisë së Arsimit, një prej shkaqeve që kanë mbetur ende edhe rreth 1500 kuota të lira është se të rinjtë tashmë janë të regjistruar në degë të sistemit part-time.Të dhënat e saj tregojnë se në krye të listës për numrin më të lartë të kuotave vakante për raundin e dytë, qëndron universiteti i Vlorës me 1426 kuota, i Durrësit me 935 kuota, Elbasanit me 905 kuota dhe Korçës me 807 kuota.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Universitetet, neser dalin fituesit perfundimtarë te formularit A3  N
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Universitetet, neser dalin fituesit perfundimtarë te formularit A3

prej Wed 7 Nov 2012 - 19:14
Sa shance kane tani njerezit tani per te vazhdu shkollen e larte.......


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi