Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike!

prej Sat 10 Nov 2012 - 13:39
Është një art më vete! Është shumë i njohur dhe vazhdon ende të tërheqë si magnet vëmendjen tonë në të përditshmen e zymtë, ndërsa ata të rinj që e aplikojnë, na dhurojnë pamje sa magjepse po dhe aq utopike duke vënë në lëvizje trurin tonë të “mykur” nga rutina e mizërisë së përditshme…!

Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike! 3601_529306973747395_1698014886_n

Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike! 533952_529306987080727_980813205_n


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike! N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike!

prej Sat 10 Nov 2012 - 13:40
Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike! 536449_529307010414058_1869161712_n

Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike! 531156_529307060414053_1997744741_n

Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike! 558864_529307083747384_271128068_n


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike! N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike!

prej Sat 10 Nov 2012 - 13:41
Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike! 603945_529307103747382_1863428502_n

Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike! 557653_529307127080713_722916619_n

Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike! 530689_529307140414045_228568625_n

Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike! 417015_529307163747376_640835088_n


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike! N
Sponsored content

default Re: Graffiti një art më vete… me imazhe fantastike!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi