Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Graffiti më mbresëlënëse në botë, me iluzione marramendëse…

prej Tue 9 Apr 2013 - 20:55
Graffiti më mbresëlënëse në botë, me iluzione marramendëse…  Grafiti-2Është art i lirë, i aplikuar dhe praktikuar zakonisht nga nxënësit e shkollave…
Por, fotot që do shikoni në vijim, nuk kanë nevojë për përshkrim ato flasin vetë dhe për këtë ato janë vlerësuar!/alb-observer.com/
Graffiti më mbresëlënëse në botë, me iluzione marramendëse…  Grafiti-3Graffiti më mbresëlënëse në botë, me iluzione marramendëse…  Grafiti-4-1024x657Graffiti më mbresëlënëse në botë, me iluzione marramendëse…  Grafiti-5Graffiti më mbresëlënëse në botë, me iluzione marramendëse…  Grafiti-1


Graffiti më mbresëlënëse në botë, me iluzione marramendëse…  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi