Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Demi Moore mbush 50 vjeç: “nuk kam bërë kurrë operacione plastike” Empty Demi Moore mbush 50 vjeç: “nuk kam bërë kurrë operacione plastike”

Sun 11 Nov 2012 - 9:52
Demi Moore mbush 50 vjeç: “nuk kam bërë kurrë operacione plastike” 1352586006-asnje_operacion


Nuk mund të thuhet se ka qenë një vit i lehtë për Demi Moore, e cila nesër mbush 50 vjeç. Pas divorcit të tretë të saj, pas një martesë 6-vjeçare me Ashton Kutcher, aktorja kaloi një periudhë të vështirë.

Por megjithatë Demi Moore mbetet shumë e bukur, ndoshta dhe fal ndërhyrjeve të shumta kirurgjikale të përfolura shumë në kronikat rozë, por që ajo i ka mohuar gjithmonë.

“Është krejtësisht false, nuk kam bërë kurrë ndonjë ndërhyrje kirurgjikale. Kirurgjia plastike është një mënyrë për të luftuar neurozat. Bisturia nuk të bën të lumtur. Për momentin preferoj të jem një grua e bukur e moshës sime, sesa të kërkoj dëshpërimisht të dukem si një 30-vjeçare”, ka thënë Moore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi