Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Dështon darka e pajtimit mes Bieber e Gomez Empty Dështon darka e pajtimit mes Bieber e Gomez

Mon 19 Nov 2012 - 14:05
Dështon darka e pajtimit mes Bieber e Gomez Bieber1711

Një darkë pajtimi midis Justien Bieber dhe Selena Gomezit dështoi ditën e premte në një mënyrë spektakolare.

Mediat rozë, raportuan se dy të rinjtë, disa ditë pasi konfirmuan ndarjen e tyre, vendosën të darkonin në një prej restorantëve më të njohur të Los Anxhelosit.

Megjithatë, fotografët nuk patën nevojë për shumë kohë që të shihnin çiftin duke u larguar, pasi vetëm mintua pas nisjes së darkës, Selena doli stuhishëm nga restoranti, dukshëm e nervozuar me 18-vjeçarin, këngëtarin e konsideruar si një idhull për shumë adoleshentë.

Një orë më pas, Bieber u fotografua përpara vilës së rrethuar me kangjella të Gomez, duke iu lutur që ta lejonte të hynte brenda, por pa pasur sukses në bindjen e ish-të dashurës.

Ndërkohë, janë zbardhur më shumë detaje rreth ndarjes së Justin me Gomez, me këtë të fundit që duket se mbeti e tërbuar nga vendimi i këngëtarit për të kaluar disa kohë përkrah një modeleje të “Victoria Secret”.

Gjithashtu, duket se Selena është pranë nisjes së një marrëdhënie edhe ajo nga ana e saj, me reperin Lil Twist, me të cilin janë barë së tepërmi të afërt kohët e fundit.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi