Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
adea86
adea86
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtin
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2012

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Mon 19 Nov 2012 - 15:29
jam e humbur plotsisht e nese dikush ko mundsi mem dhan ni kshill.jam 24 vjeqare dhe jam ne nje lidhje me ni djal qe 3 vjent e dua edhe me don por qe 2 vjet nuk jam mo e lumtur me to sepse del shum shpesh me shok e une gjithmon vet.kemi diskutu per kete qeshtje dhe aj ka vendos mem mor me veti me shok edhe qaty ka lind simpatija ndaj shokut vet seps nuk um lejke mu merzit kurr me shtike me kesh ma shkurt e nisha veten shum rrahat me to.tash menzi pres mu taku me to me nejt me bisedu amo mi pranu nuk guxoj edhe pse mendoj qe edhe aj ndjen diqka per mu por nukem guxim mi than njani tjetrit.ju lutem me tregoni qysh me zgjidh kete problem se u qmenda.
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Re: Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Mon 19 Nov 2012 - 15:39
Ne Jete Perher Mund Te Besh Cte Duash,Zgjedhesh Cfar Te Duash Dhe Te Marresh Rrugen Qe Do Ti,Por Mos Harro Dicka MERR PARASYSH PASOJAT
ndaj duhet te perballesh me kete gje
Ariol11
Ariol11
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 2251
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Lushnje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/10/2012

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Re: Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Mon 19 Nov 2012 - 15:59
Shum thjesht deri sa nuk eshte vone thuaj qe te dua se eshte nje jete per tu kaluar ,deri se nuk e do me te fejuarin tend
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Re: Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Mon 19 Nov 2012 - 16:11
gjaja ma e mire qe ban asht me than te verteten .......sa ma shum me e vonu aq ma keq asht
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Re: Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Mon 19 Nov 2012 - 17:50
Ariol11 shkruajti:Shum thjesht deri sa nuk eshte vone thuaj qe te dua se eshte nje jete per tu kaluar ,deri se nuk e do me te fejuarin tend
Nuk eshte e fejuar Qika mos ti ngatrrojm Gjerat,
E nderuar e ke shume te veshtir po ta besoj hiq dore qe nga te dy eshte lidhje e deshpruar dhe me konflikte afatgjate..Ose ose merre kete shokun e fr e ik dikund
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Re: Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Mon 19 Nov 2012 - 19:47
nje gje esht e sigurt,te dashurin nuk e don me...ama mendo mir para se te vendosh se mund te hapesh probleme pastaj,dhe ta pesosh keq...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Re: Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Mon 19 Nov 2012 - 20:06
adea86 shkruajti:jam e humbur plotsisht e nese dikush ko mundsi mem dhan ni kshill.jam 24 vjeqare dhe jam ne nje lidhje me ni djal qe 3 vjent e dua edhe me don por qe 2 vjet nuk jam mo e lumtur me to sepse del shum shpesh me shok e une gjithmon vet.kemi diskutu per kete qeshtje dhe aj ka vendos mem mor me veti me shok edhe qaty ka lind simpatija ndaj shokut vet seps nuk um lejke mu merzit kurr me shtike me kesh ma shkurt e nisha veten shum rrahat me to.tash menzi pres mu taku me to me nejt me bisedu amo mi pranu nuk guxoj edhe pse mendoj qe edhe aj ndjen diqka per mu por nukem guxim mi than njani tjetrit.ju lutem me tregoni qysh me zgjidh kete problem se u qmenda.

Adea ti ke do vajze? E ke pyetur veten ndonjehere?

Pastaj mesa shoh je pak e lekundshme ne lidhje,dmth e me shokun e frajerit te shkosh ti neser pasneser mund te njohesh nje shokun e tij e te ndjehesh e dashuruar serish???!
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Re: Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Mon 19 Nov 2012 - 20:07
o degjo vec Zemren tende cte thote
harroji te tjerat ???????
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Re: Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Mon 19 Nov 2012 - 20:11
mops i ve veshin ketit se rrezikon te perlasesh pastaj,dhe ajo qe do vuaj do jesh ti...s'esht situat e thjesht,mendoje mir...ngjoj dhe trunin...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Re: Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Mon 19 Nov 2012 - 20:14
largohu nga te dy

qendro cik larg

shikoji gjerat me qetesi nga larg pa patur kontakt

ne fund do gjesh ate qe do
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Re: Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Mon 19 Nov 2012 - 20:23
adea86 shkruajti:jam e humbur plotsisht e nese dikush ko mundsi mem dhan ni kshill.jam 24 vjeqare dhe jam ne nje lidhje me ni djal qe 3 vjent e dua edhe me don por qe 2 vjet nuk jam mo e lumtur me to sepse del shum shpesh me shok e une gjithmon vet.kemi diskutu per kete qeshtje dhe aj ka vendos mem mor me veti me shok edhe qaty ka lind simpatija ndaj shokut vet seps nuk um lejke mu merzit kurr me shtike me kesh ma shkurt e nisha veten shum rrahat me to.tash menzi pres mu taku me to me nejt me bisedu amo mi pranu nuk guxoj edhe pse mendoj qe edhe aj ndjen diqka per mu por nukem guxim mi than njani tjetrit.ju lutem me tregoni qysh me zgjidh kete problem se u qmenda.
o tani e lexova une
ti thu qe ke rene mrena me shokt e te dashurit tend ...
shkruj me gjate se te japim ndonje mendje ?????? :0e0:
caYa
caYa
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 8
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Prishtinë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2012
http://www.google.com

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Re: Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Tue 27 Nov 2012 - 20:40
Faji nuk eshte vetem i djalit, por edhe i goces. Dashuria e vertete, nuk humbet aq lehte vetem pse cuni nuk te kushton kohe sa duhet. Dashuria juaj paska qene e dobet, ndaj edhe ka filluar te zbehet. Problemet e tilla eshte dashur me kohe t'i zgjidhni, e kam fjalen per kohen jo te duhur qe nuk e ka shpenzuar ai cun me ty. Do t'me kishte ardhur vertet turp po te isha dashuruar ne shoqen e te dashures sime bie fjala (apo po t'isha femer, ne shokun e te dashurit tim). Se di, por s'do e kisha imagjinuar nje jete te tille. Sic tha njeri, merri parasysh pasojat. Cfare nese shoku i ngushte i te dashurit tend, nuk te pranon? E ke pyetur vetveten tende, a te pranon ai? Ndoshta ai i qendron besnik shokut te vet, ne kete rast, te dashurit tend, dhe s'te pranon, apo mund te ndodhe edhe nuk i pelqen fare....!?

p.s. Gjithmone e kam thene nje fjale : "E dashura, nuk njoftohet me shoqerine tende". Kete, parim e kam pasur nga fillimi.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Re: Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Wed 28 Nov 2012 - 11:38
Qofte per hajer Adea ... Very Happy

Ose qendro me kte qe ke dhe mos dil me me shoket e te dashurit ..Very Happy

Ose thuuaj gjerat troc dhe merr fund gjithcka e merr shokun e te dashurit ... Very Happy

Sponsored content

Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem Empty Re: Jam e dashuruar ne shokun e ngjusht te frajerit tem

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi