Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Nuk njihet më aktori i famshëm hollivudian! Empty Nuk njihet më aktori i famshëm hollivudian!

Tue 20 Nov 2012 - 0:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Nuk njihet më aktori i famshëm hollivudian! Al-300x236
Tony Montana tek “Njeriu me shenjë”, i verbri tek “Aromë gruaje” janë të paktën dy nga rolet që janë ngulitur thellë në kujtesën tonë kur flasim për Al Pacino.
Aktori i madh hollivudian për të cilin u tha se mund të ketë edhe rrënjë shqiptare, ka shkëlqyer gjithmonë në ekranin e madh dhe me të drejtë cilësohet një superyll.

Por pamjet e ditëve të fundit pa dyshim që të shokojnë. Al Pacino shëtit në rrugët e Nju Jorkut por nuk të kujton asgjë nga aktori i skenës që njohim, i vlerësuar me Oscar.
Ai dukej mjaft i lodhur, me një pallto kafe të gjatë… Dukej tjetër njeri! I dobësuar, me një palë pantallona që i rrinin të mëdha, një gazetë në xhep dhe i zhytur në mendime. Në një tjetër moment e shohim të nxitojë, teksa përpiqet t’u shmanget fotografëve… /alb-observer.com/
Nuk njihet më aktori i famshëm hollivudian! Al0Nuk njihet më aktori i famshëm hollivudian! Al3Nuk njihet më aktori i famshëm hollivudian! Al1
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi