Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Sherr mes prindërve, djali vret me armë babain

prej Mon 3 Dec 2012 - 12:59
Sherr mes prindërve, djali vret me armë babain  Italia-370x290

Milano, 2 dhjetor 2012, – Teksa ka parë prindërit të grindeshin, i riu ka ndërhyrë për t’i ndarë por në tentativë e sipër ka goditur me armë zjarri babain, duke e lënë të vdekur.

Ngjarja ka ndodhur në Milano, ku 24-vjeçari me inicialet D. S, punonjës sigurie ka qëlluar me pistoletë në drejtim të babait të tij, i cili ka humbur jetën, raporton noa.al..

24-vjeçari ndodhej në shtëpi kur prindërit kanë filluar të grinden dhe në një moment burri ka marrë thikën dhe ka kërcënuar gruan.

Duke parë këtë skenë, për t’i ardhur në ndihmë nënës së tij, djali ka nxjerrë pistoletën dhe i ka kërkuar të atit të qetësohej.

Por, 47-vjeçari ka vijuar edhe më tej kërcënimin në drejtim të bashkëshortes dhe në këtë moment, djali e ka qëlluar me armë zjarri.

Ndonëse ndërhyrja nga ana e mjekëve ka qenë e shpejtë, 47-vjeçari ka humbur jetën ndërsa policia ka arrestuar djalin e tij.

Sakaq janë ende të paqarta motivet e grindjes mes prindërve, të cilët vazhdimisht ziheshin mes tyre


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Sherr mes prindërve, djali vret me armë babain  N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi