Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cili është personi qe doni me shumë ???

+12
Isida
Calypso
i panjohur
Njera Si Asnjera
Marin
rajmonda
Anabel
Ak-47
Timi
Malvina
Salomi
Kristiina
16 posters
Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Cili është personi qe doni me shumë ??? - Faqe 2 Empty Cili është personi qe doni me shumë ???

Sun 2 Jan 2011 - 21:10
First topic message reminder :

Prinderit jan gjithqka per ne, dashuri kam pasur per te dy, kam pasur them per babin sepse nuk jeton me por dhe pse nuk jeton dashuria ndaj tij nuk vdes kurr,ndoshta njeriu me disa gjera tjera hapet me teper me njerin prind dhe pak a shume dallon me teper,babi im ka qen per mua jo vetem baba por shok vella mik gjitha gjerat i kemi diskutuar bashk, asnjeher skam vepruar pa dijenin e babit ,dhe me mamin po ashtu, po me babin kam pasur raporte me te mira , kur ai iku nga kjo jete per nje qast mendova qe vdiq qdo gje, sepse me mungojn mesimet e tija, udhrrefimet e tija, eci dhe vazhdoj kete jete mefjalet e tiaj qe me ndjekin kudo , e dua dhe do ta dua sa te jem gjall ,po dhe mamain e dua po ashtu!


Edituar për herë të fundit nga Princesha në Wed 5 Dec 2012 - 21:27, edituar 1 herë gjithsej

Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Cili është personi qe doni me shumë ??? - Faqe 2 Empty Re: Cili është personi qe doni me shumë ???

Thu 6 Dec 2012 - 20:58
nipat dhe mesen teme
Nitta
Nitta
Komplet
Komplet
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3811
<b>Hobi</b> Hobi : Pushimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te Motra ime Essi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2011

Cili është personi qe doni me shumë ??? - Faqe 2 Empty Re: Cili është personi qe doni me shumë ???

Wed 20 Feb 2013 - 10:56
Ka shumee .. Familjen ..etj
Sponsored content

Cili është personi qe doni me shumë ??? - Faqe 2 Empty Re: Cili është personi qe doni me shumë ???

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi