Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Filozofja
Filozofja
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 66
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne zemren e Filozofit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2011

default Personi qe e doni per ju eshte...

prej Wed 6 Jul 2011 - 17:53
Cdo person ka nje person qe e don dhe ka rol te rendesishem ne jeten e tyre!! Ketu mund te pershkruani se ctare eshte per ju personi qe e doni!!


Dashuria lind,jeton dhe vdes ne syte e njeriut!! Personi qe e doni per ju eshte... 867101


FILOzOFI VETEM I IMI!! Personi qe e doni per ju eshte... 3986225899
Filozofja
Filozofja
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 66
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne zemren e Filozofit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2011

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Wed 6 Jul 2011 - 17:58
Personi qe e dua per mua eshte gjithcka ne ket jet!
eshte nje engjull i cili me mbron,me sjell shume dashuri,lumturi,me jep perkrahje,me flet fjalet me te bukura,eshte nje person qe dua gjithmone ta kem prane,,eshte ideal ne cdo aspekt! Me ben te ndjehem me e lumtura ne ket bote!!

FILOZOF abulanca


Dashuria lind,jeton dhe vdes ne syte e njeriut!! Personi qe e doni per ju eshte... 867101


FILOzOFI VETEM I IMI!! Personi qe e doni per ju eshte... 3986225899
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Wed 6 Jul 2011 - 18:00
Te Dua <3

personi qe e dua per mua eshte...nje engjull,nje engjull pa te cilin nuk mund te jetoj,fjalet jane shume te pakta qe ta pershkruaj.jeta ime pa te nuk ka kuptim,cdo hap qe e helli ne kete jeta eshte prane mejet,mundohet ne cdo menyre per te me bere te lumtur,jetoj, per te dhe do te vdes per te <3

Filozfja te dua <3


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! Personi qe e doni per ju eshte... 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
Personi qe e doni per ju eshte... 674939

CARPE-DIEM!
Personi qe e doni per ju eshte... 248694

B A S K E T B A L L !
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Wed 6 Jul 2011 - 18:13
Persono qe une dua per mua dua te jet......engjull nuk e di a ekziston..........por dua te me doj e te me rrespektoj te mos mundet te bej pa pranine time ,,,e te me kete mua e asnjeri tjeter afer vetes e ne brendesine e shpirtit te tij.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Wed 6 Jul 2011 - 18:29
Thjesht Jeta ime. Very Happy
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Wed 6 Jul 2011 - 18:35
e drejte e respektushme bukuria ska shum problem dhe te sakrifikoje aq sa do sakrifikoja edhe un


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Wed 6 Jul 2011 - 18:50
bukurosh ne shpirt ne zemer e ne paraqitje
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Thu 7 Jul 2011 - 18:29
E ardhmja ime!


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! Personi qe e doni per ju eshte... 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
Personi qe e doni per ju eshte... 674939

CARPE-DIEM!
Personi qe e doni per ju eshte... 248694

B A S K E T B A L L !
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Thu 7 Jul 2011 - 18:31
Mbreti im
Broken-Angel
Broken-Angel
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 38
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku syt e tu me japin drite
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/07/2011

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Thu 7 Jul 2011 - 21:31
personi qe dua eshte njeri qe....do te jete mbrojtesi dhe udheheqesi im ne cdo aspekt te jetes,person i cili do shoh ne syt e mi cfare une dua,
ky te dy do te shohim ne nje drejtim....


...Duani edhe Pse...Personin qe Do ta Doni nuk Do ta keni Prane... Personi qe e doni per ju eshte... 188436715
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 12 Jul 2011 - 10:03
tek ajo nuk duhet te jet gjithqka perfecte po nese do veqoja diqka,ateher do thoja menyra se si buzqesh fjalet e saj te ngrohta syt e saj qe shkelqejn si yje,endrrat qe mundohet tej kap me duar butesia e saj zemergjersia talenti mirkuptimi dhe vetbesimin qe ka si person qe bejn te jet e jashtzakonshme.....

e me nje fjal te dashuroj dhe ket qdo dit e me shum qdo sekond te jet vetvetja ashtu siq jam dhe un.....

ajo qe ma mban zemren ne duar ajo dot behet pjes e ktij shpirtit tim heheheWenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 12 Jul 2011 - 10:27
Jeta ime
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 12 Jul 2011 - 10:31
njonaMarin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 12 Jul 2011 - 11:09
e gjithe bota ne duart e mia


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 12 Jul 2011 - 16:41
Diqka qe zemren ma ben te rrah panderpre


Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 12 Jul 2011 - 16:42
si zog i vogel qe ta mbaj ne dore


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 12 Jul 2011 - 16:45
gjithqka qfar shpirti jem njeh e syri deshiron ta sheh


Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 12 Jul 2011 - 16:46
engjell i vertete


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 12 Jul 2011 - 16:48
E Vetmja deshir qe me ben te ndihem mir


Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 12 Jul 2011 - 16:50
gjithshka qe kam ne jeten time


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 12 Jul 2011 - 16:52
Gzimi i madh qe kam ne zemer


Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 12 Jul 2011 - 16:54
dashuria ime e madhe


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
avatar
Misteriozi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 276
<b>Hobi</b> Hobi : Me nis me permend hobbyn tim ranohet faqja ma trusni kick hehe
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku zemra fillon te buzqesh e un ne endrrat e mia te ndihem se jam Mbret
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/07/2011
https://www.youtube.com/user/Angelinos84?feature=mhee

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 12 Jul 2011 - 16:56
dridhjet e zemres qe nuk me ndalen kur mendoj per te


Wenn man einen Menschen bessern will, muss man ihn erst einmal respektieren
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Thu 6 Mar 2014 - 20:20
Personi qe e dua per mua eshte gjithcka ne ket jet!
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Thu 6 Mar 2014 - 21:12
Mesa imeTironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Fri 7 Mar 2014 - 8:38
Baraku me Mishelin pak
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Sun 13 Apr 2014 - 19:53
Eshte arsyeja per te cilen jetoj, ti je vete lumturia per mua. Pa ty çdo gje duket e thate, pa ty çdo gje duket e pa-kompletuar. PA TY as Jeta nuk ka kuptim. Je arsyeja per te cilen jetoj.
Mirsa
Mirsa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 137
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2013

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 15 Apr 2014 - 12:15
Enderr.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Tue 15 Apr 2014 - 22:43
Zemer e vogel.
fioll
fioll
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 387
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shkup
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/01/2013

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Wed 16 Apr 2014 - 11:35
Personi qe dua esht Lumturia ime


Personi qe e doni per ju eshte... 2rpqj5h
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Thu 17 Apr 2014 - 23:58
Mesa ime me e mira TINALuan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21429
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Fri 2 Jan 2015 - 23:50
...femer!  grrrr

Eshte mo eshte, qe mos qofsha une pa te... 666


Personi qe e doni per ju eshte... 6ds9w0
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

prej Sat 3 Jan 2015 - 16:53
alfa dhe omega ne jeten time


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Sponsored content

default Re: Personi qe e doni per ju eshte...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi