Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Lajm i fundit: Në Japoni është rrëzuar një Objekt Fluturimi i Paidentifikuar, alarm për forcat e sig

prej Wed 5 Dec 2012 - 21:23
Lajm i fundit: Në Japoni është rrëzuar një Objekt Fluturimi i Paidentifikuar, alarm për forcat e sig Japoni-300x200Televizioni Japonez ka njoftuar pak çaste më parë se një Objekt i Paidentifikuar Fluturimi, është rrëzuar në ujërat pranë brigjeve të ishujve Okinawa.
Sipas këtij televizioni “Nippon Television”, njoftohet se një objekt i paidentifikuar fluturues “një UFO”, është rrëzuar në brigjet e Okinawa një ishull në pjesën jugore të Japonisë. Menjëherë për në vendngjarje janë nisur anijet e rojës bregdetare të marinës luftarake të Japonisë si dhe policia me automjetet e saj të emergjencës. Mësohet se një numër i madh mediash është drejtuar për në vendin ku është rrëzuar ky objekt.

“Ne pamë një gjë të ngjashme me një enë të vogël, e cila kishte kupolë tek po zhytej në ujë kur ne mbërritëm në vendngjarje!”, deklaroi shefi i rajonit të policisë të ishullit të Okinawa Hideki Suzuki.
Lajm i fundit: Në Japoni është rrëzuar një Objekt Fluturimi i Paidentifikuar, alarm për forcat e sig NIPO
rrëzuar ky objekt.

“Ne pamë një gjë të ngjashme me një enë të vogël, e cila kishte kupolë tek po zhytej në ujë kur ne mbërritëm në vendngjarje!”, deklaroi shefi i rajonit të policisë të ishullit të Okinawa Hideki Suzuki.

“Pamë tymin tek shtohej dhe të dilte nga uji. Kishte një sasi të madhe avulli që dilte prej andej dhe në një moment objekti i mistershëm u zhduk në thellësi të detit. Ne jemi të angazhuar ta hetojmë deri në fund këtë incident dhe kemi thirrur për këtë sondat zhytëse të marinës luftarake për të zbuluar se çfarë ishte ai objekt që u zhyt!”, shtoi ai.
Disa dëshmitar okularë, dëshmuan se panë një top zjarri të fluturonte para tyre. Sipas Nippon Television, një i ri deklasoi: “Objekti i çuditshëm ishte i njëjtë me ata që shfaqen në televizor –UFO. Madje nuk më besohej kur u rrëzua në ujë, pasi nuk ishte një avion normal. Ishte i rrumbullakët dhe me kupolë. Ishte shumë i ndritshëm, me drita të kuqë dhe jeshile”.
Gjithnjë sipas televizionit Nippon, për këtë ngjarje të mistershme është njoftuar dhe Kryeministri i Japonisë Yoshihiko Noda, i cili është në pritje të informimeve të para nga autoritete që po hetojnë në vendngjarje./alb-observer.com/
Ndërkohë dhe disa media të huaja raportojnë të njëjtën gjë të cilat mund ti gjeni KËTU dhe KËTU!
http://www.iconicon.it/blog/2012/12/ufo-cade-mare-al-largo-del-giappone/
http://inothernewz.com/nippon-tv-reports-downed-ufo-off-the-coast-of-okinawa/


Lajm i fundit: Në Japoni është rrëzuar një Objekt Fluturimi i Paidentifikuar, alarm për forcat e sig Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Lajm i fundit: Në Japoni është rrëzuar një Objekt Fluturimi i Paidentifikuar, alarm për forcat e sig

prej Wed 5 Dec 2012 - 21:25
do kete qene nai meteor naten bien ato zakonisht
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi