Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Kot u bien në qafë bjondeve, ky burrë ua kalon atyre Empty Kot u bien në qafë bjondeve, ky burrë ua kalon atyre

Thu 13 Dec 2012 - 13:33
Kot u bien në qafë bjondeve, ky burrë ua kalon atyre Polak-1-217x300Historia e mëposhtme do i shkonte për shtat një bjondeje por kurrsesi një burri… Kështu një polak është kthyer në epiqendrën e talljeve pasi ndërsa po hekuroste rrobat I ra telefoni. Dhe ai në vend që të kapte telefonin, kapi hekurin dhe e afroi tek veshi duke u djegur keq.

Bëhet fjalë për Tomasz Paczkoëski I cili u justifikua se një burrë nuk mund të bëjë shumë gjëra njëkohësisht.

“Ajo gjithmonë më ankohet se nuk bëj asgjë nga punët e shtëpisë. Kështu që mendova që të hekuros, për të provuar se nuk jam pa vlerë. Gratë janë gjithmonë më të mira për të bërë disa gjëra njëkohësisht. Po hekurosja para televizorit dhe po pija një birrë. Akoma nuk e kuptoj se si mund ta bëja këtë gabim. Gruaja ime gjithmonë sheh TV ndërsa hekuros, por nuk bën gjëra të tilla”, u shpreh ai për mediat polake që u interesuan për rastin./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi