Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 21:42
Një shqiptare nga Kosova, që studion në SHBA, i ka dërguar kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha, një mesazh përmes aplikacionit WhatsApp. Këtë mesazh Berisha e postoi në profilin e tij në rrjetin social në Facebook.
“Të dashur miq. Dje në WhatsApp më erdhi ky mesazh nga Bleranda, studente në Universitetin e Hustonit. Unë e lexova disa herë si një hymn rinor i dashurisë për Shqipërinë, ndaj dhe me kënaqesi po e ndaj sot me ju në Facebook”.
Në postimin - të cilin do ta publikojmë të plotë - që Bleranda (Neziri) ia ka dërguar Berishës, thuhet: “I nderuari z. Sali Berisha. Unë quhem Bleranda Neziri dhe po të lajmërohem nga Amerika e largët -Houston, më saktë në Texas. Jam studente e vitit të dytë në Universitetin e Houstonit.
Tre javë më parë, lash të gjitha leksionet për një javë, vetëm që të përjetoja 100 vjetorin e pavarësisë së shtetit dhe kombit tonë të lashtë në Vlorë.
Ishte një ëndërr e shumë viteve që u realizua më në fund, falë prindërve të mi. Ajo ditë ishte dhe ka për të mbetur një ndër ditët më te bukura te jetës sime. Lum ai që kishte fatin të përjetonte atë ditë në atdheun tonë të mrekullueshëm. Kisha fatin të të shihja edhe ty për disa sekonda në makinën tënde në rrugët e Vlorës. Unë isha në makinë tjetër, në anën e majtë, shumë e emocionuar pasi përshëndesje qytetarët me dorë. Doja edhe të të takoja personalisht dhe të të tregoja që ka ende të rinj nga brezi im që i kalojnë me mijëra kilometra dhe oqeane të mëdha vetëm për të festuar ditën madhështore në vendin ku u shpallë 100 vite më parë pavarësia. Fatkeqësisht, nuk kisha lidhjet apo mundësitë për të të takuar.
Ikja nga Kosova që nga mosha 7 vjeç, largimi nga vendi im, poshtërimet nga armiqtë tanë ndaj populli tonë të pafajshëm, më kanë bërë që të krenohem me kombin tim gjithnjë e më shumë. Kemi kaluar aq shumë gjëra të rënda dhe përsëri jemi të fuqishëm, patriotë që qëndrojmë pranë njëri - tjetrit, me dashuri të pafundshme për kombin tonë. Jemi populli më i lashtë dhe i çmuar në këtë botë!
Kam pasur edhe një ëndërr tjetër prej shumë vitesh, që dhe unë si një shqiptare që jam në zemër, në gjak, të kem në dorë pasaportën personale të Shqipërisë sime. Por, siç duket, sipas teje, edhe kjo ëndërr e imja ka për t'u bërë realitet së shpejti! Faleminderit për këtë gëzim kaq të madh. Më në fund populli ynë po bashkohet përsëri në mënyra të ndryshme. Në zemër!
Kjo më jep shpresë, shpresë për ëndrrën time më të madhe: Bashkimi Kombëtar. E di, kam shumë ëndrra, por të gjitha janë për vendin, historinë, popullin dhe ardhmërinë tonë. Mezi pres dhe po i numëroj ditët e ardhjes së muajit Qershor. Mezi pres qe të kem shqiponjën e bukur në pasaportën time.
Faleminderit shumë për këtë shpresë, frymëzim dhe gëzim të madh.
Urime për hapjen e faqes në Facebook. Do më bëhet shumë qejfi nëse më përgjigjesh ose thjesht të më tregosh qe ke lexuar sms-in time.
Uroj që t'ia kalosh sa më mirë sot, z. Sali Berisha”. /Telegrafi/
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 21:50
o vdek sonde ky matuf sali berisha
ky do ishte fati me i madh i kombit SHqiptar per 100 vjetorin e pamvarsise
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 22:04
Mos ma shaj Berishen se e dua shum una, e kush eshte me i mire se Ai asnje dhe askusi mos harroni se dikur ju liroj nga kominizmi .
Per mua Legjenda e politikes mbetin pergjithmon Rugova dhe Beriisha
.Very Happy
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 22:08
Princesha shkruajti:Mos ma shaj Berishen se e dua shum una, e kush eshte me i mire se Ai asnje dhe askusi mos harroni se dikur ju liroj nga kominizmi .
Per mua Legjenda e politikes mbetin pergjithmon Rugova dhe Beriisha
.Very Happy

Uii!

Po c't'i duash mo qe e gjithe bota vendosi ushtri per te mbeshtetur luften e clirimit te Kosoves ndersa Sali Berisha nuk luajti kembe ushtari nga vendi e jo me ushtri!!!

Ai eshte trradhetar mo!!!
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 22:10
Princesha shkruajti:Mos ma shaj Berishen se e dua shum una, e kush eshte me i mire se Ai asnje dhe askusi mos harroni se dikur ju liroj nga kominizmi .
Per mua Legjenda e politikes mbetin pergjithmon Rugova dhe Beriisha
.Very Happy
berisha ka qene sekretar partie i komunistave PRINCESHE
kjo eshte fatkeqesi e popullit tone qe e drejton nje tradhetar si sali berisha
historia do tregoje se cfare vendi do i takoje DIKTATORIT berishe
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 22:12
Luan_Valikardi shkruajti:
Princesha shkruajti:Mos ma shaj Berishen se e dua shum una, e kush eshte me i mire se Ai asnje dhe askusi mos harroni se dikur ju liroj nga kominizmi .
Per mua Legjenda e politikes mbetin pergjithmon Rugova dhe Beriisha
.Very Happy

Uii!

Po c't'i duash mo qe e gjithe bota vendosi ushtri per te mbeshtetur luften e clirimit te Kosoves ndersa Sali Berisha nuk luajti kembe ushtari nga vendi e jo me ushtri!!!

Ai eshte trradhetar mo!!!

Ju ka dhen Arme Kosoves , pastaj politika ka qen e till qe mos ta perfshi Shtetin ne Lufte jo se nuk ka pas deshir per ta ndihmu , gjithsesi e ka mbeshtet i ka strehu refugjat e luftes .
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 22:22
Princesha shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Princesha shkruajti:Mos ma shaj Berishen se e dua shum una, e kush eshte me i mire se Ai asnje dhe askusi mos harroni se dikur ju liroj nga kominizmi .
Per mua Legjenda e politikes mbetin pergjithmon Rugova dhe Beriisha
.Very Happy

Uii!

Po c't'i duash mo qe e gjithe bota vendosi ushtri per te mbeshtetur luften e clirimit te Kosoves ndersa Sali Berisha nuk luajti kembe ushtari nga vendi e jo me ushtri!!!

Ai eshte trradhetar mo!!!

Ju ka dhen Arme Kosoves , pastaj politika ka qen e till qe mos ta perfshi Shtetin ne Lufte jo se nuk ka pas deshir per ta ndihmu , gjithsesi e ka mbeshtet i ka strehu refugjat e luftes .
bo bo cfare shkruan Princesha
politika e tije ishte ti jepte nafte Sllobodan Milloshevicit
qe ta digjte me shume sec e dogji KOSOVEN
politika sali berishes eshte te gropose deri ne fund SHQIPERINE me ndimen e serbise
do i vije fundi nje dite dhe ketij kadafi me emrin sali qeni Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2316097227 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2316097227 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2316097227 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2316097227
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 22:24
Princesha shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Princesha shkruajti:Mos ma shaj Berishen se e dua shum una, e kush eshte me i mire se Ai asnje dhe askusi mos harroni se dikur ju liroj nga kominizmi .
Per mua Legjenda e politikes mbetin pergjithmon Rugova dhe Beriisha
.Very Happy

Uii!

Po c't'i duash mo qe e gjithe bota vendosi ushtri per te mbeshtetur luften e clirimit te Kosoves ndersa Sali Berisha nuk luajti kembe ushtari nga vendi e jo me ushtri!!!

Ai eshte trradhetar mo!!!

Ju ka dhen Arme Kosoves , pastaj politika ka qen e till qe mos ta perfshi Shtetin ne Lufte jo se nuk ka pas deshir per ta ndihmu , gjithsesi e ka mbeshtet i ka strehu refugjat e luftes .

Po pra, "politika" e trradhetarit...
Po per Camerine, Iliriden, Luginen e Malesine, qysh e paska politiken ai?!

Shqiperia nese clironte Kosoven ne vitin 1999 do kryhej ne vitin 2000 Shqiperia e plote pra Shqiperia e bashkuar...

Po si na shiti turku te greket e serbet per te patur nje pjese ne Ballkan, ashtu edhe Saliu per te patur pjese ne politike...

Per te mos hyre ne analiza te tjera qe plasin e ja bejne BAM krimet Sali Berishjane...

Nuk po themi te mos mereni me politiken e Shqiperise o shqiptare kosovare, por studjojeni mire se i thone 100 vjet "cope-cope", nuk i thone 100 vjet liri!
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 22:27
SALI BERISHEN e kritikojn bashk vendast e vet sepse aj i liroj nga nje diktatur e papar si zgjati 40, vite aj e demokratizoj shiprin e futi ne nato ke zhvilloj ekonomin ifra stukturen dhe sot TIRONA i pergjo nje qyteti evropjan dhe sali berisha ne vitin 1999, i ndimoj UCK, me arme me kshilltar ushtarak dhe ky esht SALI BERISHA rroft sa malet
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 22:28
Megjithse un ne ate kohe kam qene e vogel , edhe mund te gaboj por e kam me te degjuar dhe me ate cfar kam lexu .... po keto te fundit qe ti i the se besoj qe mund te jen te vertea ... po keshtu gjansh thon dhe per thaqin e per tjetrin e tjetrin e kujt mund ti besojm ne si popull vall kush do na dali i sinqerte dhe real ?!!!!
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 22:37
Kushtrimi4 shkruajti:SALI BERISHEN e kritikojn bashk vendast e vet sepse aj i liroj nga nje diktatur e papar si zgjati 40, vite aj e demokratizoj shiprin e futi ne nato ke zhvilloj ekonomin ifra stukturen dhe sot TIRONA i pergjo nje qyteti evropjan dhe sali berisha ne vitin 1999, i ndimoj UCK, me arme me kshilltar ushtarak dhe ky esht SALI BERISHA rroft sa malet
ore KUSHTRIM
ky sali berisha e ka shit SHQIPERINE ere tek GREKU E SERBI
din gje ti KUSHTRIM sa dete i ka fal ky kriminel GREKUT po token e varreve ne permet e kelcyre
Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 sali berisha eshte KADEFI i SHQIPERISE
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 22:38
Kushtrimi4 shkruajti:SALI BERISHEN e kritikojn bashk vendast e vet sepse aj i liroj nga nje diktatur e papar si zgjati 40, vite aj e demokratizoj shiprin e futi ne nato ke zhvilloj ekonomin ifra stukturen dhe sot TIRONA i pergjo nje qyteti evropjan dhe sali berisha ne vitin 1999, i ndimoj UCK, me arme me kshilltar ushtarak dhe ky esht SALI BERISHA rroft sa malet
ore KUSHTRIM
ky sali berisha e ka shit SHQIPERINE ere tek GREKU E SERBI
din gje ti KUSHTRIM sa dete i ka fal ky kriminel GREKUT po token e varreve ne permet e kelcyre
Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286 sali berisha eshte KADEFI i SHQIPERISE
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 22:39
Kushtrimi4 shkruajti:SALI BERISHEN e kritikojn bashk vendast e vet sepse aj i liroj nga nje diktatur e papar si zgjati 40, vite aj e demokratizoj shiprin e futi ne nato ke zhvilloj ekonomin ifra stukturen dhe sot TIRONA i pergjo nje qyteti evropjan dhe sali berisha ne vitin 1999, i ndimoj UCK, me arme me kshilltar ushtarak dhe ky esht SALI BERISHA rroft sa malet

Po sa malet nuk rron dot ai e le tja kete enda, se sa malet kemi Skenderbeun.
Sali Berisha njesh me llumin e lumit eshte dhe teper i bie.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 22:43
Princesha shkruajti:Megjithse un ne ate kohe kam qene e vogel , edhe mund te gaboj por e kam me te degjuar dhe me ate cfar kam lexu .... po keto te fundit qe ti i the se besoj qe mund te jen te vertea ... po keshtu gjansh thon dhe per thaqin e per tjetrin e tjetrin e kujt mund ti besojm ne si popull vall kush do na dali i sinqerte dhe real ?!!!!
gjithmone kemi vuajtur si komb nga tradhetaret ka 100 vjet
dhe akoma vazhdojm te vuajm ketu ke te drejte
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Sun 16 Dec 2012 - 22:51
Princesha shkruajti:Megjithse un ne ate kohe kam qene e vogel , edhe mund te gaboj por e kam me te degjuar dhe me ate cfar kam lexu .... po keto te fundit qe ti i the se besoj qe mund te jen te vertea ... po keshtu gjansh thon dhe per thaqin e per tjetrin e tjetrin e kujt mund ti besojm ne si popull vall kush do na dali i sinqerte dhe real ?!!!!


Do jete sikur te pi helmin nga e para se vetem te kujtosh marrezite e tij shijon vetem helm merzitjeje, por po te them dy te dhenat me kryesore...

Shqiperia e Pavarur prej Ismail Qemalit eshte mbi 130 000 km#
Shqipetaret ne fryme sot jane mbi 35 000 000 njerez

Per cfare ta lavderojme Sali Berishen?

Per asgje, sepse asgje nga ato dy te dhena nuk respekton!
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Mon 17 Dec 2012 - 0:23
Message reputation : 100% (1 vote)
Princesha shkruajti:Mos ma shaj Berishen se e dua shum una, e kush eshte me i mire se Ai asnje dhe askusi mos harroni se dikur ju liroj nga kominizmi .
Per mua Legjenda e politikes mbetin pergjithmon Rugova dhe Beriisha
.Very Happy
Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook 2585209286...duhet te hapen dokumentet teper sekrete per te mesuar te verteten Princesh...biles qe ne kohen e revoltave te studenteve kosovare te viteve 80...dhe pastaj te flasesh per legjendat e politikes???????
Sponsored content

Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook Empty Re: Berisha emocionohet: Mesazhin e vajzës nga Kosova e poston në Facebook

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi