Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Syri parë nga afër! Fotografi fantastike që kurrë nuk i keni parë më parë

prej Mon 17 Dec 2012 - 21:57
Fotografitë që do shikoni, pasqyrojnë syrin dhe janë realizuar nga shkrepje shumë të afërta me syrin dhe me një aparat specifik.
Shikoni me kujdes se si duken sytë tanë kur fotografohen nga afër dhe dallohet çdo detaj e tyre.


Ju theksojmë se gjthçka shihni janë sytë tanë dhe nuk kanë asnjë lidhe me ndonjë planet apo me ndonjë gjë të tillë. Ngjyrat janë vërtet mbresëlënëse, të mahnitin ashtu siç dhe vetë sytë tanë që janë busulla dhe arma më e fuqishme që kemi dhe na lejojnë të shijojmë gjithçka përreth –sigurisht me anë të shikimit./alb-observer.com/
Syri parë nga afër! Fotografi fantastike që kurrë nuk i keni parë më parë  Syri-2

Syri parë nga afër! Fotografi fantastike që kurrë nuk i keni parë më parë  Syri-3

Syri parë nga afër! Fotografi fantastike që kurrë nuk i keni parë më parë  Syri-4

Syri parë nga afër! Fotografi fantastike që kurrë nuk i keni parë më parë  Syri-5

Syri parë nga afër! Fotografi fantastike që kurrë nuk i keni parë më parë  SYri-6

Syri parë nga afër! Fotografi fantastike që kurrë nuk i keni parë më parë  Syri-7

Syri parë nga afër! Fotografi fantastike që kurrë nuk i keni parë më parë  Syri-8

Syri parë nga afër! Fotografi fantastike që kurrë nuk i keni parë më parë  Syir-9

Syri parë nga afër! Fotografi fantastike që kurrë nuk i keni parë më parë  Syri-10


Syri parë nga afër! Fotografi fantastike që kurrë nuk i keni parë më parë  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi