Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" Empty Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar"

Tue 18 Dec 2012 - 0:36
Message reputation : 100% (1 vote)
Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" SilvioooROMË - Ish-kryeministri i Italisë vijon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave. E reja më e fundit nga jeta e politikanit të famshëm është e fejuara e tij e re, të cilën ai e ka pohuar dje zyrtarisht tek "Domenica live". “Jam fejuar dhe ndjehem më pak i vetmuar”, iu tha ai gazetarëve.

“Është zyrtare, jam fejuar me Franceska Pascale dhe më në fund ndihem më pak i vetmuar. Ka diferencë të madhe moshe me mua, 49 vjet, sepse ajo është vetëm 28 vjeçe. Është një vajzë shumë e bukur nga jashtë, por edhe më e bukur nga brenda. Ka principe morale, solidariteti, më rri shumë pranë, më do shumë dhe unë e vlerësoj këtë duke ia shpërblyer”, u shpreh Berlusconi për televizionin e tij Canale 5.

Më tej kavalieri italian shpjegoi se, Franceska ka shoqe të mirë vajzën e tij, Marina Berlusconi. Ndërsa duke folur për festat e bujshme, ai theksoi se ato nuk ishin festa të turpshme, siç janë cilësuar në media, por festa elegante.

“Nuk kishte asnjë gjë ilegale në to, madje duhet t’i kërkoj falje atyre personave, që kanë qenë të pranishëm aty dhe iu është bërë emri publik në media. Por, unë kisha nevojë të festoja, isha ndarë nga gruaja, mamaja ime kishte vdekur, kthehesha në shtëpi dhe isha askushi, ndjehesha i trishtuar”, tha pos tjerash Silvio, tashmë 76 apo edhe 77-vjeçar.

Por telefoni është mbyllur prej ditësh. Profilet në Facebook dhe Twitter janë mbyllur, që kur Francesca Pascale është bërë zyrtarisht e fejuara e ish-kryeministrit. Për të komunikuar me jashtë mbetet vetëm Ëhatsapp. Dhe jo vetëm kjo. Për çdo komunikim dhe fotografi duhet kaluar në kanale institucionale.



/Velvet gossip/Shekulli Online/M.A./
Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" Silvio%20paskale%202Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" Silvio%20paskale3Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" Silvio%20francescaBerluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" Silvio%20francesca%201
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" Empty Re: Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar"

Tue 18 Dec 2012 - 0:40
Per ty qenka kriju kjo bot...po e shijon deri ne fund Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" 721253
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" Empty Re: Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar"

Wed 19 Dec 2012 - 2:31
Mir te keqen mir bej qejfi ti lool Razz Ti edhe 100vjec prap me pjeshk ne dor do vdesesh Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" 1698836746
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" Empty Re: Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar"

Wed 19 Dec 2012 - 10:54
belluskonit i nevojitet nje ndims per ti krya obligimet sexsuale plaki ka merak ama energjia ika ik
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" Empty Re: Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar"

Wed 19 Dec 2012 - 17:21
o zot o zot Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" 3874095230

ajo mendon ishalla vdes sa me shpejt Berluskoni qe ti mari leket
Cteduhetty
Cteduhetty
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 67
<b>Hobi</b> Hobi : Tae-kwon-do / Nuk refuzohen LeKeT
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne zemren e EpiKad-es
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/12/2012
http://www.cteduhetty.com

Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" Empty Re: Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar"

Wed 19 Dec 2012 - 17:27
Message reputation : 100% (1 vote)
se di perse nuk vret veten ky tipi L:
Sponsored content

Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar" Empty Re: Berluskoni me të fejuarën 49 vjet më të re: "Ndihem më pak i vetmuar"

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi